Yapı Kredi, promosyon ödemesinde sınırları aştı. 23.800 TL'lik ödeme hem memurları hem de kadrolu işçileri kapsıyor. İşte ödemeye dair yapılan açıklama ve kimlerin promosyon parasından yararlanabileceği yazımızda...

Yapı Kredi'nin kurum çalışanlarına ödediği promosyonlara yenisi eklendi. Promosyon miktarı bu sefer oldukça yüksek tutuldu. 23.800 TL'lik promosyon ödemesi kimlere yapılacak? Duyuruyla birlikte ortaya çıktı.

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

23.800 TL Promosyon Ödenecek

Promosyonda rekor üstüne rekor kırılıyor. Son olarak Adana Aski Genel Müdürlüğü'nden açıklama geldi. Kurum çalışanlarının bu ödemelerden yararlanacağı öğrenildi. Memur ve kadrolu işçiler, promosyon ihalesinden kazançlı çıktı. Açıklamada,
”Adana Aski Genel müdürlüğü kadrolu işçilerimizi ve memurları kapsayan promosyon ihalesi sonuçlanmıştır. Yapı Kredi Bankası ile 3 yıllığına 23800 Tl’ye anlaşılmıştır Tüm çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadesine yer verildi.

Memur ve Kadrolu İşçilere Veriliyor!

Promosyon ödemesinin memur ve kadrolu işçilere verileceği öğrenildi. Bu gelişmeden sonra ödemelerin hangi tarihte hesaplara yatırılacağı gibi detaylar da aktarılacaktır. Memur ve kadrolu işçilere yüksek miktarda para ödemesi gerçekleşecek.