Yapı Kredi'den gelen ihtiyaç kredisi kampanyasında güncel gelişmeler yaşandı. 40 bin TL'lik kredi için aranan şartlar sıralandı. Öte yandan faiz oranı ve vade sayısı ile ilgili bilgiler de verildi. Peki bu kredi kimlere verilecek? Kefil veya belge şartı var mı? Yapı Kredi kampanyasındaki son durumu açıkladık.

2022 yılının sonuna geldik ve artık kredi kampanyaları gittikçe artıyor. Bankalardan gelen haberle birlikte ihtiyaç kredisinde fırsatlar sunuldu. Yapı Kredi, 40 bin TL'lik kredi kampanyası hakkında bilgi verdi. Bunun için hangi şartlar gerekiyor ve kimler faydalanabilecek sizler ile paylaşacağız. Yeni yıl kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Başvuru tarihini geçirmeden ihtiyaç kredisi için işlemlere başlayın.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

36 Ay Vade ile Verilecek

İhtiyaç kredisinin 36 ay vade ve %2,84 faizle verileceği öğrenildi. 2023 yılına girmeden kredi kampanyasını değerlendirmek sizin elinizde. 40 bin TL ihtiyacı bulunan müşterilerden ne gibi şartlar bekleniyor? Sigortalı olmak zorunlu mu? Asgari ücretliler bu kampanyayı değerlendirme konusunda bir adım daha önde olabilir.

Kredi Notunuza Dikkat!

Yapı Kredi'nin 40 bin TL kredisi için kredi notunuza da bakılacaktır. Kredi notu çok düşük olan veya ekside olan müşterilerin başvuruları reddedilecek. Öte yandan sizden kredi başvurusu için belge de talep edilebilir. Bunları karşıladığınız müddetçe kredi başvurunuzun olumlu değerlendirilme olasılığı da artacak. Son 3 aydır sigortalı çalışmakta olan kişilerin kredi konusunda avantajlı olduğu belirtiliyor. Daha detaylı bilgi için Yapı Kredi resmi internet sitesi veya mobil uygulamasına göz atabilirsiniz.

yapıkredii-1