Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmek, tüm menfaat sahipleri için değer yaratmak, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olma misyonumuzla 100 BİN TL Kredi Kampanyasını vatandaşlarımıza sunuyoruz. Son dakika olarak duyuru yapan Yapı Kredi bankasın`dan hemen ödeme alabileceksiniz. İşte detaylar...

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu! Vatandaşlara Yeni Kampanyasını Duyurdu..

Eşsiz hizmet kültürümüzün ve iş felsefesimizin odağında müşterilerimiz bulunur. Kurulduğumuz günden bu yana ‘Hizmette Sınır Yoktur’ felsefesiyle müşterilerimize sunduğumuz servisle deneyimlerini zenginleştirir; karşılıklı gelişime, kazan-kazan ilişkisine ve değer yaratmaya odaklanırız. Bu felsefeden yola çıkarak ekonominin sarsıldığı şu günlerde acil ihtiyaçlarına destek olabilmek amacıyla kredi kampanyamızı en üst limitle hizmete sunuyoruz. Faiz oranında uygunluk ilkesi ile başlatılan kredi kampanyamız hızlı bir şekilde kredilerini kullanmaları adına kolaylık sağlayacaktır. 100 BİN TL olarak belirlenen kredi kampanyamıza İnternet Bankacılığı ve SMS gönderimi ilede başvuru yapılabilecektir. İhtiyaç Kredisi adı altında verilecek olan 100 BİN TL kredi kampanyamızda onay alan vatandaşlarımız diğer bankalara olan borçlarını kapatarak bu ödemeden yararlanabileceklerdir. Kampanya katılım için belirlenen şartlarıda inceleyerek, talep edilen uygunluk kapsamında başvuru yapılması anında hizmeti hızlandıracaktır.

100.000 TL Kredi Kampanya Şartları Belirlendi!

Yapı Kredi Bankası`nın yeni başlatmış olduğu 100 BİN TL İhtiyaç Kredisi için başvuracak olan vatandaşlarımızın T.C. Kimlik Numaraları ile sorgulanmaları yapıldıktan sonra anında sonuç alabilecekleri açıklandı. 1200 ve üzerinde kredi notu olan vatandaşlarımızın bankalardan kullanmış olduğu kredi kartı vb. ürünler için ödeme performansları değerlendirilecek olup, olumsuz bir durum olmadığı takdirde başvurularına kısa sürede onay alabileceklerdir. Kredisi onaylanan müşterimiz en yakın banka şubemize gelerek kredisini hemen kullanabileceklerdir.

yapi-kredi-bankasi-100-bin-tl-nakit-odemesi-yapiyor-basvuru-ve-kampanya-detaylari-aciklandi1

 Yapı Kredi Bankası Kredi Başvuru Detayları

Yapı Kredi Bankası`nın 100 BİN TL olarak belirlediği ihtiyaç kredisine bankanın sunduğu SMS Kredi Servisi aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler vatandaşlarımız, 4411 numarasına T.C. KİMLİK numarası ve Aylık Gelir Miktarını yazarak göndermeleri gerekmektedir. Kısa mesaj servisi ile attığınız mesaj sonrasında banka hemen sonuç vererek ve sonuca göre krediniz kullandırılacaktır. KREDİ alacak kişiler, onay mesajı alırsa, aylık gelir yazdıkları belgeler ve kimliği ile birlikte, en yakın Yapı Kredi bankası şubesine belgelerini ibraz ederek kredilerini kullanabileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası`ndan 100.000 TL kredi kullanacak olan kişiler, belirli şartlara göre kredileri hemen hesaplarına aktarabileceklerdir. 36 ay vadeye kadar kredi alacak ve ilk taksit ödemesinde 3 ay öteleme imkanı sunulacaktır.

İnternet Bankacılığı ile de online işlemlerden veya Mobil Bankacılık hizmetleri üzerinden de kredi başvurunuzu yaparak hızlı bir şekilde sonuca ulaşabileceksiniz. Hemen sonuç vereceği online internet kredisini vermekte olup, online internet bankacılığı üzerinden verilen bu kredilerde, online onay alırsanız, bankaya gitmeden hemen hesabınıza bu onaylı tutar kadar krediyi aktarabileceksiniz.