Yapı Kredi Bankası 100.000 TL SMS ile kredi vereceğini duyurdu

Yapı Kredi Bankası 100 bin TL'ye kadar SMS ile ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Acil paraya ihtiyacı olan kişilere verilecek olan bu kredi kampanyası detayları haberimizde...

Ekonomi 05.11.2021 - 11:20 05.11.2021 - 11:21 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yeni bir kredi Haberi geldi. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere banka artık şubelere gitmeden SMS ile kredi başvurusu imkanı tanıyor. Cep telefonunuz üzerinden katacağınız mesaj ile birlikte bu bankadan ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilir ve hangi faiz oranları ile işlem yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası son zamanlarda özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte uygun faiz lerle hızlı bir şekilde kredi onayı vermektedir. Sizlerde Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız ihtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler belirtilen şartlar dahilinde hemen bu bankadan hızlı bir şekilde kredi kullanabilecektir. Yapı Kredi Bankası 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 50 bin TL'ye kadar kredi verirken 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere yine üç ay ertelemeli toplamda 24 ay vadeli kredi onayı sunmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankanın belirlediği politikalara göre uygun bir müşteri olması durumunda kredi onayı alabilir ve hemen aynı gün içinde Kredi kullanımı gerçekleştirebilir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin kredi alabilmeleri için banka kredi notu en az 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. Bankalarda herhangi bir sıkıntısı olmayan kullanmış olduğu kredi ve kredi kartı ürünlerini düzenli ödeyen kişilere banka kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanılarak kredi onayı vermektedir. 

yapi,

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Yapı Kredi Bankası 100 bin TL'ye kadar başlatmış olduğu kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişilerin cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunabilecekleri hakkında bilgiler verdi. Yapı Kredi Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek ilk önce bireysel yazın boşluk bırakın daha sonra t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve en son olarak da aylık gelir yazarak 4411 numarasına mesaj olarak gönderin. 4411 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri hızlı bir şekilde Kredi sonucunu verecek onaylanan kredi'nin ne kadar olduğu hakkında bilgiyi de sizlere mesaj ile gönderecektir. SMS attıktan sonra kredi onayı alırsanız en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte onaylanan tutar kadar krediyi kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@