SON DAKİKA: Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Promosyon Ödemesi Sağlayacak En son ihalede öğretmene 15 bin TL promosyonun verileceği açıklandı.

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılanma göre öğretmenlere tek görevli 15 bin TL ödeme yapılacak. Bu promosyon anlaşması Yapı Kredi Bankası ile yapılmış ve 3 yıllık süre için 15.000 TL ödenecek şekilde düzenlenmiştir. Kulu MEM Haziran ayının bu yana 3 kez ihale düzenlemiş ancak düşük teklifler nedeniyle sürekli ertelenmişti. Sonunda yapılan anlaşma ile öğretmene verilecek promosyonun belirlenmesi ve hesaplara tek seferde yatırılması sağlandı.

Bu Promosyon Ödemesiyle Eğitim Sektöründeki Çalışanlara Destek Veriliyor

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

Bu tür promosyon anlaşmaları kamu istihdamına ekonomik destek sağlamayı ve onların maddi refahını artırmayı hedeflerini. Kamu kurumlarının harcamaları ihalelerle çalışanlarına ürettikleri bu ek ödemeler onların motivasyonunu tasarruflu daha verimli bir şekilde yürütme katkı sağlar. Türkiye'de düzenlenen bu tür tanıtım ihaleleri kamu görevlileri için olumlu bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Öğretmenlere yapılan bu promosyon ödemesiyle eğitim sektöründeki çalışanların maddi koşullarının sağlanması amaçlanmaktadır. Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sonuçta bu promosyon ihalesiyle öğretmene destek yapılan 15 bin TL'lik ödeme işçiliği olumlu bir etki yapacak ve maddi olarak sonuçlanacak. Kamu kurumlarının artırmalarının ihalelerin istihdam refahı ve motivasyonu için önemli bir rol olduğu düşünülmektedir.​

Yapı Kredi Bankası 15000 lira Promosyon veriyor

Tek Şart yıl Kalma Sözü Türkiye'nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi Bankası eğitim sektöründe önemli bir adım atarak öğretmenlere özel bir promosyon programı başlattı. Yapılan anlaşma kapsamında öğretmenlere tek seferde 15.000 TL ödeme yapılacak. Öğretmenler banka tarafından düzenlenen promosyon ihalesi sayesinde maddi olarak desteklenmiş olacaklar. Bu ödeme 3 yıllık süre boyunca geçerli olacak ve öğretmenlerin hesaplarına tek seferde yatırılacak. Yapı Kredi Bankası eğitim sektöründe çalışan öğretmenlere yönelik bu promosyon programıyla sektörde önemli bir farkındalık yaratıyor. Bankanın öğretmenlere yönelik bu desteği çalışanların maddi refahını artırmayı ve onların motivasyonunu yükseltmeyi hedefliyor.