Yapı Kredi Bankası, son dakika olarak yeni bir duyuru paylaştı. Yaptıkları bu duyuruda 31 Ağustos'a kadar 1.750 TL ödemelerin yapılacağı duyuruldu. Bankalar üzerinden yapılan kampanyalar ile birlikte, yeni bir kampanya olan ve özellikle emekli olan kişilerin alabilecekleri 1.750 TL için yeni bir duyuru paylaşıldı. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası üzerinden almak isteyenler, 31 Ağustos'a kadar bu nakit imkanlarından faydalanabileceklerdir. 

Yapı Kredi Bankası, emeklinin yanında olmaya devam ediyor. Banka emekli olan kişilerin bankasına maaş taşıması ile birlikte, en yüksek promosyon veren bankalar arasında birinci oluyor. Yapı Kredi bankası emekli maaşına göre kişilere 1.750 TL ödeme yaptırıyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden bu destekler ile başvuru yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygunsa bu desteği alabileceklerdir. Banka kendi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yaptığı açıklama ile umut olmaya devam ediyor. 

1.750 TL Nakit Promosyon

01 Nisan 2021 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran Tarihinde bitecekti. Banka yaptığı yeni açıklama ile birlikte, 31 Ağustos 2021 tarihine kadar bu kampanyayı uzattığını söyledi. Bankadan maaş almak isteyenler ve maaşlarını 3 yıl boyunca, Yapı Kredi Bankası için taahhüt imzalayan kişiler, 1.750 TL emekli promosyonu alacaklardır. 

Emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan (Dul ve Yetim Maaşı Dahil) 1.200 TL emekli promosyonu alabileceklerdir. 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alan kişiler, 1.500 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar ise 1.750 TL emekli promosyonu alacaklardır. 

yapi-kredi-bankasi-aciklama-yapti-31-agustosa-kadar-1750-tlye-kadar-odeme-devam-edecek-sartlar-c1

Yapı Kredi bankası üzerinden verilen 1.750 TL emekli promosyonu, 3 yıllık olarak tek bir kere verilecektir. Eğer maaş taşıma işlemleri yapmadıysanız, banka sizlerden bu parayı geri almayacaktır. Eğer 3 yıl içinde promosyon aldığınız halde maaş taşıyacaksanız, bankaya promosyonu geri ödemeniz gerekmektedir. 

1.750 TL emekli promosyon başvurusunu banka şubelerinden, ATM'lerden, müşteri hizmetlerinden ve en kolay Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden yapabileceksiniz. Yaptığınız başvuru onay alırsa, bir sonraki maaşınızda bu parayı maaşınıza ek olarak alacaksınız. Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek destek ve bilgi alabilirsiniz.