Yapı Kredi Bankası duyurdu: 88 bin TL ödeme verilecek ve bu ödemeler hemen olacak!

Yapı Kredi Bankası duyurdu: 88000 TL ödeme verilecek ve bu ödemeler hemen olacak! Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlattığı yeni kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda 88000 TL kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde hesaplarına yatıracağını açıkladı.

88000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası müşteri olması durumunda ihtiyaç kredi işlemlerini 5 dakika içerisinde Yapı Kredi Bankası Direkt uygulamaları üzerinden de yapabiliyor. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirir etmedi, ihtiyacı olan tüm vatandaşları işlemleri, masrafsız ve gelir belgesiz olarak mobil uygulamalar üzerinden kullandırıyor. Yapı Kredi Bankası Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvuruları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Yapı Kredi Bankası kredi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanarak hemen aynı gün içinde işlemleri gerçekleştirilmektedir. Acil kredi ihtiyacı olan vatandaşlar, ayrıca kat BANT direkt uygulamasına girerek te 24 ay vadeli 88000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi şubelere gitmeden kendi i, Yapı Kredi Bankası hesaplarına yatırabilmek’dedir.