Yapı Kredi Bankası Emekliye 90.000 TL'ye Kadar Düşük Faizlerle, İhtiyaç ve Borç Kapatma Kredisi Verecek, 3 Ay Ertelemeli

Yapı Kredi Bankası Emekliye 90.000 TL'ye Kadar Düşük Faizlerle, İhtiyaç ve Borç Kapatma Kredisi Verecek, 3 Ay Ertelemeli olacak bu krediler oldukça merak ediliyor. İşte detaylar...

Ekonomi 10.09.2021 - 21:46 10.09.2021 - 21:47 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası emekli olan kişilere düşük faiz oranları ile 90 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi vereceğini duyurdu. Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde kredilerini 36 ay vadeye kadar banka şubelerinden veya bankanın belirlediği yöntemler ile başvuru alarak kullandırmaktadır.

Yapı Kredi Bankası sosyal medya hesapları üzerinden ve resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu emekli kredi kampanyası ile birlikte düşük faiz oranları ile emekli maaşını Yapı Kredi Bankası şubesine taşıyan kişilere 90.000 TL kredi verecek. 90 bin TL'ye kadar ihtiyacı olan emekliler Kredi notu düşük olsa bile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredilerinide hemen kullanabilirler.

Yapı Kredi Bankası emekli olan kişilere 90 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası 90.000 TL emekli kredisi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız öncelikli olarak bankanın uyguladığı şartları inceleyelim... 90.000 TL emekli kredisi kullanabilmeniz için emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası şubesinden almanız veya yeni bir şekilde Yapı Kredi Bankası şubesine maaş taşıması yapmanız gerekiyor.

Yapmış olduğunuz maaş taşıması sonrasında banka sizleri Kredi değerlendirmesini alacak ve ne kadar kredi onayı verdiğini sizin almış olduğunuz maaş belirleyecektir. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 90 bin TL'ye kadar emekli kredilerine almak istiyorlarsa ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme toplamda ise 36 ay vadeli kredilerini kullanabilmek için başvuru yapmaları gerekiyor.

yy66

Yapı Kredi Bankası şubesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuru haricinde banka ayrıca sms ile de kredi kampanyasına katılmanızı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası sms kredi kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4411 numarasına gönderin.

Mesajı gönderdikten hemen sonra banka sizleri hızlı bir şekilde sonucunu iletecek, onaylanan tutar kadar kredinizi emekli maaşını bu bankadan alıyorsanız mobil uygulama üzerinden almıyorsanız ise bankaya maaş taşıması ile birlikte Yapı Kredi Bankası şubesinden kredi kullanabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@