Yapı Kredi Bankası Emekliye Promosyon ve Kredi Limitlerini Yükseltti

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon ve Emekli Kredisi Kampanyaları başladı. Son dakika olarak bankanın resmi internet sitesinde yayınlanan bu kampanyalar ile birlikte, limitlerin yükseldiği duyuruldu.

Ekonomi 28.08.2021 - 09:07 28.08.2021 - 09:07 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon ve Emekli Kredisi Kampanyaları başladı. Son dakika olarak bankanın resmi internet sitesinde yayınlanan bu kampanyalar ile birlikte, limitlerin yükseldiği duyuruldu. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası üzerinden alan kişilere, son dakika kampanyası...

İlk olarak İstanbul'da 1944'te kurulan ve o günden bu güne kadar bireysel veya ticari anlamda Türk halk birlik ve beraberliğini sağlamak ve bütünlüğünü korumak adına milletin her ihtiyacında bankacılık adına en büyük adımları atmaya Yapı Kredi çalışmıştır. İnsanların her türlü nakit ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamak adına kişi gözetmeksizin kişiye özel kredi avantajları ile uzun yıllardır süregelen Türkiye’nin en iyi bankalarından biri olma hakkına layık olmayı başarmıştır. 

Yapı Kredi emeklilerimizin daima yanında olmak adına özellikle onlar için bir  çok promosyon ve kampanyalarda güncel şekilde bankacılığını ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sürdürmektedir. Yapı Kredi  emekliler için pek çok promosyonu vardır bunlardan kısaca bahsedebiliriz.

Emekli maaşını Yapı Kredi'den alanlar hiçbir zaman havale ücreti ödemesi ile karşılaşmayacaktır. TL vadeli mevduat hesabınıza 6 ay boyunca hoş geldin  faizi uygulanır. Yapı Kredi ATM'lerinden günlük 5 bin TL para çekme limitinden faydalanılabilir. 2021 Nisan ayı itibariyle 3 yıl boyunca maaşını Yapı Kredi'den alma taahhüttü veren müşteriler 1.750 TL nakit promosyon  fırsatından yararlanabilir.

Yapı Kredi maaş müşterileri birçok markette alışveriş yaparken de kendi sağladıkları anlaşma ile müşterilerine birçok avantajlı harcama seçeneği ve indirim sunuyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden Emekli maaşını alacak kişilerin eğer ilk defa alıyor ise çalıştıkları kuruma bağlı olarak banka seçim işlemi değişir. Ancak kişi belirli bir bankada ise ve yapı Kredi bankasına taşımak isterse kişinin önceki başkasıyla ilgili bir sorunum olmaması gerekir. Çünkü bu noktada birçok kişi Kredi Notu düşük olduğu için başka bankaya geçiş yapmak ister. Ancak bankada sorununuz var ise başvurunuz reddedilir.

yapi-kredi-bankasi-emekliye-promosyon-ve-kredi-limitlerini-yukseltti1

Emekli Maaşı Yapı Kredi Bankasına Nasıl Taşınır?

İlk defa Emekli olup maaşını alacak kişinin SSK ve Bağkur Emeklisi olacak ise e-devlet üzerinden banka seçimini Yapı Kredi Bankası  olarak belirleyebilir. Kişinin siteye giriş sonrası tahsis talep ve beyan taahhüt belgesine ihtiyacı vardır. Bu belgelerde bulunan yerlerin eksiksiz şekilde dolum yapıp Emekli olduğunuz zaman maaşınızı buradan alabilirsiniz. Emekli sandığından Emekli olacak kişilerin ise çalıştıkları kuruma Yapı Kredi Bankası  üzerinden Emekli maaşı almak istediklerini belirten bir dilekçe yazmaları gerekir. Yazılan Dilekçe sonrası kişi Emekli olacağı zaman maaşını Bu banka üzerinden alır. Ancak önceden bir bankadan Emekli maaşı alıyor iseniz ve taşımak isterseniz en yakın Yapı Kredi Bankası  şubesine gidip taşıma işlemi için başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@