Ev hanımlarına Yapı Kredi Bankası 20000 TL destek kredisi başladı. Ev hanımları da 20000 TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası destek kredisi veriyor. Yapı Kredi Bankası, ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere şimdi bu kredi hakkında bilgiler vereceğiz.

Ev hanımı olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmak istemeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası, bu kişilere öncü olarak kredi imkanı sağlamaktadır. Yalnız kredi kullanacak olan ev hanımlarının, bazı kredi şartlarına uygun olması gerekiyor. Özellikle daha önce banka çalışmasının olması şartı vardır. Ev hanımı olan kişiler, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa bu bankada bir hesaplarının da olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde ise vereceğimiz yöntemler ile birlikte kredi başvurusunu yapabilir, banka şubelerine gitmeden kredilerini istedikleri zaman kullanabilirler. Ayrıca bu banka, kişilere kredi verdikten sonra kendi kredi kartı olan, World, özellikli kredi kartını da ev hanımları da aidatsız olarak verecektir. 

Yapı Kredi Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden hesabı olan ev hanımları, kredi başvurusu yapmak istiyorsa, hesapları üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alabilmektedirler. İnternet bankacılığı şifrenizi Müşteri hizmetlerinden veya size en yakın banka şubesinden alabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile birlikte sizlere verilen internet bankacılığı şifresiyle birlikte Yapı Kredi Mobil uygulamasına girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra kredi değerlendirmeniz, aynı sayfa üzerinde yapılır ve onay gelirse hemen krediniz hesaba yatar. 20000 TL'ye kadar alacağınız kredilerde 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli kredi imkanlarından da faydalanırsınız. Hafta sonu olsa bile bu kredi için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayan kişiler için ise farklı kredi yöntemleri başvuru suyu vardır. 

yapi-kredi-bankasi-ev-hanimi-olan-kisilere-dusuk-ve-yuksek-limitli-destek-icin-nakit-verecegini-

Yapı Kredi Bankası Ev Hanımlarına SMS Kredi Başvurusu 

Cep telefonumuzun mesaj kısmına girerek bu banka üzerinden SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına şu şekilde mesaj yazmanız gerekiyor. Bireysel, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, 4411 numarasına gönderin. 5 dakika içerisinde mesaj attığınız cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Kredi onayı alırsanız, onaylı krediniz ile birlikte, şubelerden kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak da onay alıp almadığınızı görebiliyorsunuz. 

Yapı Kredi Bankasından kredi kullanmak isteyen ev hanımları için en kolay yöntemlerde, yazının başında söylediğimiz gibi internet bankacılığı üzerinden alacağınız kredilerdir. Sizinde hesabınız varsa bu şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha önce kredi kullandıysanız da daha yüksek limitlerde onay alabiliyorsunuz.