Bankaların dönem dönem müşterilerine yönelik çok özel kredi kampanyaları ile birbirinden cazip uygun fiyatlı kredi geleneğine son olarak Yapı Kredi Bankası'da dahil oldu.

Bankaların dönem dönem müşterilerine yönelik çok özel kredi kampanyaları ile birbirinden cazip uygun fiyatlı kredi geleneğine son olarak Yapı Kredi Bankası'da dahil oldu. Yapı Kredi Bankası müşterileri şubeye kadar gitmeden faizsiz kredi avantajı sağlayabiliyor.  Bu çok özel kredi kampanyasının koşullarını Yapı Kredi Bankası açıklama yaptı. İşte merak edilen kredinin  detayları siz değerli okurlarımız için haberimizde yer alıyor.  Yapı Kredi 10 bin TL faizsiz kredinin  detayları haberimizde.

75 TL Hediye Verilecek: Ziraat Bankasından Akaryakıt Akacaklara Dev Kampanya! 75 TL Hediye Verilecek: Ziraat Bankasından Akaryakıt Akacaklara Dev Kampanya!

Türkiye’de bankalar zaman zaman müşterilerine yönelik olarak çok özel sürprizler yapabiliyorlar. Son dönemlerde bankalardan kredi kullanmak isteyenler çok yüksek faiz maliyetleri ile karşılaşabiliyorlar. Üstelik bu krediler bankalar tarafından kullandırılmak da istenmiyor. Durum böyle olunca Yapı Kredi Bankasının son kredi kampanyası müşterilere adeta ilaç gibi gelecek. Yapı Kredi Bankasından müşterilere Kasım ayına özel faizsiz kredi kampanyasını açıkladı. Merak edilen kredinin  detayları siz değerli okurlarımız için haberimizde. İşte merak edilen haberin detayları haberimizde yer alıyor.

YAPI KREDİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Yapı Kredi Bankası'nca yapılan açıklamaya göre 30 Kasım'a kadar sürecek olan yeni kredi kampanyasında müşteriler faizsiz kredi çekme fırsatı bulabilecekler. Bahsi geçen kredi banka şubelerinden kullanılamayacak. Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz kredisi bir tür alışveriş kredisi olacak. Müşteriler alışveriş yapmış oldukları iş yerlerinde bulunan Yapı kredi POS üzerinden bu kredileri kullanabilecekler.

10.000 TL FAİZSİZ KREDİ!

Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyası kapsamında müşteriler 500 lira ile 10.000 lira arasındaki limitlerde faizsiz krediden faydalanabiliyorlar. Ancak bu fırsat World PAY ile yapılacak olan ilk alışverişte müşteriye veriliyor. 10 Bin liraya kadar kredi 6 aya kadar vade fırsatı sunularak veriliyor. Bahsi geçen kredi için müşterilerin herhangi bir faiz ödemesi yapmalarına gerek kalmıyor. Faizsiz olarak 6 ayda kullanılan kredinin borcu kapatılıyor.

36 AY VADE, 50 BİN TL LİMİT!

Yapı Kredi Bankası aynı kredi kampanyası çerçevesinde müşterilere 50 Bin liraya kadar kredi imkanı da sunuyor. Aynı koşullarda kullanılabilen bu kredi için müşterilere 36 aya kadar da vade imkanı sunuluyor. Ancak bu kredi için müşteriler belirli bir faiz maliyetini ödemeyi kabul etmek zorunda kalıyorlar.

FAİZSİZ KREDİ NASIL KULLANILIR?

Türkiye’de yaklaşık 200 bin üye iş yerinden Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu faizsiz kredi çekme fırsatı bulabilecekler. Bunun için yapılması gereken önemli adım  ise alışveriş yapılan mağaza görevlisine ödemenin World Pay Alışveriş Kredisi ile yapılacağını bildirmek. Bu talebin ardından Yapı kredi POS üzerinden bir QR kodu oluşturuluyor. Oluşturulan bu kod müşteri tarafından Yapı kredi Mobil veya World mobil uygulamaları üzerinden okutularak başvuru işlemi sağlanılıyor. Başvuru onaylandıktan sonra aynı şekilde bir QR kod daha oluşturuluyor. Oluşturulan bu kod da müşterinin cihazı ile okutulduktan sonra kredi çekme işlemi yapılmış oluyor.