Yapı kredi bankası genel müdürlükten duyuru yapıldı! 18 Yaş Altı BES’e Katılana 200 TL Ödeme!

Yapı Kredi world kart sahipleri BES sistemine dahil olarak 200 TL worldpuan kazanıyor. Yıl sonuna kadar yapılacak harcamaların ödeme kanalı Yapı Kredi kredi kartı olarak belirlendiği anda 75 TL'ye kadar world puan kazanılıyor. 18 yaş altındaki tüm bireyler için ise 200 TL değerinde worldpuan hediye ediliyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin world mobil uygulaması ile katılım sağlaması gerekiyor. İsteyenler kısa mesaj yoluyla da katılım sağlayabilecektir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına KAZAN BES yazarak bir boşluk bırakıp müşteri numarası yazılmalı 4554'e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Kampanya yalnızca Allianz yaşam ve emeklilik bireysel emeklilik planları için geçerlidir.

Kredi kartı ile yapılacak ilk tahsilat tamamlandıktan sonra hesaba word puanlar tanımlanacaktır sözleşme yapıldığında ancak faydadan yararlanabilir. Kampanyaya katılım sağlandığında bireysel emeklilik sözleşmesi dahilinde 75 TL. 18 yaş altındaki bireylerin planı için ise 200 TL worldpuan yatırılır. World mobile uygulaması “Hemen katıl” butonuna basarak katılım sağlanabilir.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

BES Başvuru Şartları

BES sistemi devletin %30 ek katılım sunduğu birikimleri çoğaltan belirli bir yaşta emekli olmayı sağlayan bir sistemdir. İstendiğinde BES sistemi içerisinde kayıt olduktan sonra yatırılan kazanç toplu olarak ihtiyaç olduğu anda talep edilebilir. Her ay 200 TL yatıran bir 18 yaş altı çocuğun hesabı yıl sonunda %30 devlet vergisinden faydalanarak 3.120 TL'ye ulaşmış olacaktır. Üstelik kampanya dönemi içerisinde Yapı Kredi'den yapılan tüm bu işlemler ek 200 TL kazandıracaktır. BES’te tutulan tüm fonlar vergiden muaf tutulur. İstendiğinde fon üzerinde değişiklik yapılabilir. Rahat kolay ve güvenilir birikim yapmayı kolaylaştırır. Yatırılan tutar zamana yönelik olarak azaltılabilir, belli bir dönem dondurulabilir ya da artırım sağlanabilir.