Yapı kredi bankası hesabı olanlara müjde: Araç Sahipleri Bedava 150 TL Akaryakıt Kazanıyor!

Yapı Kredi akaryakıt alımına kazandıran kampanyasını duyurdu. Yeni yıla sayılı günler kala 31 Aralık tarihinde sona erecek olan kampanyadan faydalanmak isteyenler Yapı Kredi banka müşterisi olması yeterli oluyor. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılım sağlanabiliyor. Yapı Kredi'nin world kart kullanıcılarına özel kısa süre önce başlatmış olduğu bu yeni kampanya toplamda 150 TL worldpuan hediye edecek.

Petrol fiyatlarında yaşanan yükseliş, döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Araçlara yakıt alımı gittikçe zorlaşırken bankaların sunduğu teklifler ilaç gibi geliyor. Yapı Kredi yüzü güldüren teklifte akaryakıt ya da otogaz harcamasına harcadıkça kazandırıyor.

150 TL Bedava Akaryakıt Kazan Kampanya Şartları

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

31 Aralık tarihine kadar Yapı Kredi world üye işyerlerinden yapılacak 1.500 TL ve üzeri akaryakıt harcaması ile Otogaz harcamasına 150 TL worldpuan hediye ediliyor. Kampanya peşin ve taksitlendirme işlemlerinde sürece dahil ediliyor. İade ya da puan kullanımları geçerli olmuyor. Yapı Kredi bireysel TL kartı ile kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Her müşteri en fazla 150 TL worldpuan kazanabilir. Kazanılan worldpuanlar 4 Ocak 2023 tarihinde hesaba yüklenecektir.

150 TL Bedava Akaryakıt Nasıl Kazanılır?

Kampanya dönemi bitene kadar en az açıkta 1 adet bireysel kullanıcı hesabı bulunmalıdır. Tanımlanan bonuslar kullanılmadığında 5 Şubat tarihinde hesaptan geri alınır. Akaryakıt alımına 150 TL worldpuan kazandıran kampanyaya katılım sağlamak isteyenler mobil uygulama üzerinden katılabilmek için world mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra ilgili kampanyaya gelerek Hemen katıl butonuna basması gerekiyor. Kısa mesaj yolu ile kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ise cep telefonunun mesaj kısmına ARAÇ yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasını girmesi ve 4454'e sms olarak iletmesi yeterlidir.