Yapı Kredi Bankası İle İş Bankası Online Kredi Veriyor! 50.000 TL Tutarlı Kredide 36 Ay Vade ve 3 Ay Ertelemeli İmkân

Yapı Kredi Bankası ile İşbank online kredi veriyor. 50 bin lira tutarlı 36 ay vadeli kredide 3 ay erteleme fırsatı. Banka şubesine uğramadan kullanabilirsiniz. İki bankada 50 bin liralık kredi için başvuru nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir? Tüm sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz…

Bankaların yapmış oldukları son kredi kampanyalarında ön plana online kredi hizmetleri çıkıyor. Banka şubesine gitmeden hemen krediyi kullanabilirsiniz. Her iki bankadan da ihtiyaç kredisi almak için online başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için başvuru yapacağınız banka üzerinde hesabınızın bulunması gerekir. Hesabınıza bağlanmış olan internet şifresi ile 50 bin liralık kredi kullanmak için başvuru yapılabilir. Online kredi için banka üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

50.000 TL Online Kredi Başvurusu Şartları

Online olarak kredi kullanmak için bankanın belirlemiş olduğu şartlara uygun müşteri olmanız gerekir. Bu şartlar ise;

  1. Kredi başvurusunda bulunacak kişilerin TC vatandaşı ve 18 yaş sınırını aşmaları gerekilir.
  2. 70 yaşa kadar kredi imkânı veriliyor. 65 yaş üstü olanlar bankanın emekli müşterisi olmaları gerekir.
  3. Kredi başvurusu için kredi notunun 1300 ve üzeri olması gerekir.
  4. Başvuru yapılacak banka üzerinde hesabın bulunması ve bu hesaba bağlı internet bankacılığı için şifrenin mevcut olması gerekir.
  5. Güncel bankalarda kullanılan ürün ödemelerinin zamanında yapılmış olması gecikme yaşanmaması
  6. İcralık durumun söz konusu olmaması
  7. Bankalardan dolayı icralık olanlar kredi kullanamaz.

Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünmeniz durumunda online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Online Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası tarafından verilecek olan online krediye başvuru yapabilmek için banka müşterisi olunması gerekir. İnternet üzerinden giriş yapıldığında krediler menüsünden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda standart ihtiyaç kredisi başvurularında seçeneklerden biri seçilerek işlemlere devam edilir.

Kredi başvuru formunun doldurulmasının ardından banka değerlendirme aşamasına geçer. Kredi onayı alınması durumunda krediye hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.