Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası Başladı, Düşük Faiz oranları ile konut kredisi verilecek

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası Başladı, Düşük Faiz oranları ile konut kredisi verilecek. Uygun faizlerle hemen destek alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 11.08.2021 - 08:33 11.08.2021 - 08:33 Vural Pars

Konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler özellikle kredi başvurusu yapmadan önce bankaların kredi kampanyalarını kontrol etmektedirler. Sizlerde eğer ev sahibi olmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankasının yapmış olduğu konut kredisi kampanyası ile birlikte düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi başvuru şartlarına uygun olması şartı vardır.

Özellikle evli olan kişilerin eş rızası belgesini bankaya vermesi ve ayrıca, eşinin kredi sicilinin de uygun olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, konut kredisi onayı almak istiyorsa, ayrıca kredi notunun yüksek olması ve gelir durumunun da düzenli olarak belgelenebilir olması gerekmektedir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 1.39 faiz oranları ile birlikte verilen konut kredisi kampanyasına katılarak, 120 ay vadeli Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Başvurusu 

Yapı Kredi Bankası üzerinden konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şubelerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca banka internet sitesi üzerinden ve SMS ile de kredi başvurusu olmaktadır. Yaptığınız kredi başvurusu sonucu sizlere hızlı bir şekilde değerlendirerek, söylenir. Sms ile konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız konut yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak gönderin. Bu yapacağınız kredi başvurusu, sizin ön onay olabileceğiniz bir kredi başvurusu olacaktır. Kredi ön onayı aldıktan sonra size en yakın banka şubesine giderek kredi başvurunuzu evraklarınız ile birlikte yapabilirsiniz. 

yapı-kredi-1280x720

Konut kredisi başvurusu yaptıktan sonra 1.39 faiz oranlarıyla kredi kullanabilmeniz için banka sizin kalacağınız eve bir ekspertiz gönderecektir. Banka sizin alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80'ine kadar kredi başvurusu yapacaktır. Onaylanan kredilerinizi ikisi bir hafta içerisinde işlemlerimiz tamamlanarak tapu işlemlerinizi de yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası konut kredisi kullanacak olan kişiler bu en fazla 120 ay vadeli işlem yapabilirler. Ayrıca kredilerde ilk taksit ödemesini de 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@