Yapı Kredi Bankası müjdeyi verdi. 200.000 TL ye kadar online kredi veriyor. Sizlerde Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 200 bin TL'ye kadar online olarak kredi kullanabilirsiniz. Bankanın yayınladığı haberlerde, Yapı Kredi Bankası'nın son dakika olarak yaptığı bu kampanya ile birlikte 200 bin TL online kredi nasıl alınır, bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ve uygun kredi başvuru yöntemleri ile müşterilerin tercih sebebi olmaktadır. Sizler de eğer bu bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka politikalarına uygun olmanız durumunda 200 bin TL'ye kadar krediyi şubelere gitmeden kullanabilirsiniz. Şubelere gitmeden kullanacağınız kredilerde banka kredi notunuzun yüksek olmasını isteyecek ve aynı zamanda banka hesabınızın olmasını isteyecektir.

Banka hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Daha önceden Yapı Kredi Bankası üzerinde bir hesabınız yoksa, sadece banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Online krediler sadece müşterilere özel olarak verilen ihtiyaç kredisi kampanyalarıdır.

Yapı Kredi Bankası 200.000 TL online kredi nasıl alınır?

200.000 TL ye kadar yüksek limitli ihtiyaç kredisi alacak olan Yapı Kredi Bankası müşterisi, bu bankada daha önce Kredi veya kredi kartı kullanmış olması şartı vardır. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığına Giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi bölümünden 3 ay ertelemeli 200 bin TL'ye kadar kredi başvurusunu yapabilir.

yapikr

Kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka hemen değerlendirme yapacak ve bu değerlendirme sonucunda sizlere kredi onayını verecektir. 200.000 TL kadar yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Yapı Kredi Bankası bu kredileri hafta sonu dahil ve mesai saatleri dışında da onay alan müşterilerine vermektedir.

Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvuru yöntemleri nelerdir?

Bankadan online kredi başvurusu yaptığınızda, eğer onay alamadıysanız bankanın diğer başvuru yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Özellikle banka müşterisi olmayan kişiler, SMS atarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksınız.

Bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra bu mesajı 44 11 numarasına gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizi hemen değerlendirmeye alacak ve bu değerlendirme sonucunda kredi sonucunu sizlere verecektir. Onaylanan ihtiyaç kredisini en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu dolduran müşterilere de kredi imkanı sağlamaktadır. Başvuru internet sitesi üzerinden yaptıysanız, size verilen referans numarası ile birlikte kredi sorgulama yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası şubelerine kredi kullanmak için giden müşteriler kimlik ve gelir belgelerini verdikten sonra kredilerine alabilirler.