Son zamanlarda bankalar oldukça rekabet içinde... Bankaların bu rekabeti tüketiciye yarıyor. Tüketici olan kişiler başvuru yapmak için Yapı Kredi Bankası üzerinden yeni bir kampanya duyurusu ile karşılaştı. Yapı Kredi Bankası son dakika olarak yaptığı ve dikkatleri üzerine çeken 4000 TL kampanyasında, banka hesabı olan kişilere, otomatik ödeme fatura talimatı vermesi durumunda 4000 TL nakit e-ticaretlerde kullanabileceğiniz hediye imkanı tanıyor. 

Otomatik ödeme talimatını 15 Aralık 2021 Tarihine kadar yapan kişilere, en az 500 TL en fazla 4000 TL ödeme yapılacak. Bunun için başvuru yapmanız gerekecek. Mobil uygulama üzerinden faturalarınızı Yapı Kredi Bankası üzerinden ödenmesini talimatını verirseniz, sizlere 4000 TL için çekilişe sokacaklar ve ünlü firmaların yer aldığı online alışveriş sitelerinde harcamak için 4000 TL hesabınıza yatıracaklar. Verilecek olan 4000 TL hediye çeki olarak verilecektir. 

Yapı Kredi Bankası Diğer 4000 TL Nakit Kampanyası Nedir?

Yapı Kredi Bankası 4000 TL için ayrıca nakit avans kampanyası da sunuyor. Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı olan kişilere, banka 4000 TL nakit imkanı sunacak. 4000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacak olan kişilere, banka Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden destek verecek. İnternet bankacılığı şifreniz ile birlikte, Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girerek, buradan kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanamayan kişiler, müşteri hizmetleri üzerinden de 4000 TL nakit için başvuruda bulunabilir. Yapı Kredi Bankası 4000 TL artı para, sizin kendi hesabınıza tanımlanır ve bu hesaba göre nakit kullanırsınız. Yapı Kredi Bankası 4000 TL artı para almak istiyorsanız, banka kredi sicilinizin uygun olması gerekmektedir.

yapi-kredi-bankasi-musterisi-olan-kisilere-geri-odemesini-istemeyecegi-4000-tl-odeme-veriyor-bas

Eğer nakit avans kullanmak istemiyorum diyorsanız, bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu SMS ile yapılıyor. Bireysel TC KİMLİK ve Aylık gelir yazarak 4411 numarasına mesaj olarak gönderirseniz bankadan hemen kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka 5 dakika içinde kredi sonucu verecek, onaylı tutar olursa da bu kredi tutarını en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. Yapı Kredi Bankası 12 ay vade ve 36 ay vadeli olarak alacağınız limitlerde geri ödeme yapmanızı isteyecektir.