Yapı Kredi Bankasından Emeklilere Müjde. Türkiye ekonomisinin alım gücünün düşmesi ve enflasyonda yaşanan olumsuz durum emekli maaşı alan vatandaşları oldukça zor bir duruma sokmuştur. Emeklilerin geçim sıkıntısı yaşamaması amaçlı özellikle ekim ayından beri birçok kurum ve devlet çeşitli destek paketleriyle emekli maaşı alan vatandaşların yüzünü güldürmeye çalışmaktadır. Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi bankası emekli maaşı alan vatandaşlar için çok özel bir fırsat sunacağını açıkladı. Açıklanan bu fırsatta emekli maaşı alan vatandaşların ekonominin bu durumunda bir nebze rahat nefes alabileceği söyleniyor.

Özellikle son zamanlarda bankaların sürekli bir şekilde destek ve fırsat kampanyaları sunması, emekli maaşı alan vatandaşların bu gelişmeleri sıkça takip etmesine sebep oldu. Yapı Kredi bankası da emekli maaşı alan vatandaşlar için elini taşın altına koymaya hazır durumda. Emekli Referans Kampanyası olarak tanımlanan bu promosyon paketi emekli maaşı alan vatandaşlara 1650TL’den 2000 TL’ye kadar nakit promosyon sunabiliyor. Yapı Kredi bankasının sunduğu bu nakit promosyonunun detaylarına haber yazımızda net bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Nakit Promosyon Detayları

Yapı Kredi bankasının resmi internet sitesi ve kamuoyuna yaptığı açıklama doğrultusunda verilecek promosyonun detayları şu şekilde;

Promosyon tarihi 7 Haziran 2021 itibariyle başlayacak ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.

Yapı Kredi bankası müşterisi olunması ve banka üzerinden emekli maaşı alınması gerekmektedir. SGK maaşı sahipleri geliştirilen referans sistemiyle ek promosyonlar alabilirler. Referans verilen kişiler bankaya 5 gün içerisinde herhangi bir tebligat bildirmezlerse bu ek promosyon iptal olur.

Tüm işlemler tamamlandığında ve emekli maaşı alan vatandaşların Yapı Kredi müşterisi olması dahilinde, aylık emekli maaşı 1500 TL ve altı olan vatandaşlar 1300 TL’lik bir promosyon paketinden yaralanabilecekler. 1500 TL’den 2500 TL’ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar 1650 TL’lik bir promosyon paketinden yararlanabilecek. 2500 TL üzeri emekli maaşı alan vatandaşlar 2000 TL’lik bir promosyon paketinden yararlanabilecek.

Ayrıca referans olarak getirdikleri bir diğer emekli maaşlı müşteri olursa bu referansın karşılığında 500 TL bir promosyondan daha yaralanabilecekler. Sizde bu promosyondan yararlanmak istiyorsanız en yakın Yapı Kredi bankası şubesine başvurabilir ya da online işlemler üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.