Yapı Kredi Bankası, Sigortası Olmayanlara 200.000 TL'ye Kadar Ödeme Yapıyor, 3 Ay Ertelemeli, 36 ay Vadeli Kredi

Yapı Kredi Bankası, Sigortası Olmayanlara 200.000 TL'ye Kadar Ödeme Yapıyor, 3 Ay Ertelemeli, 36 ay Vadeli Kredi veriliyor. Başvurular SMS ile veya internet üzerinden yapılıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 13.08.2021 - 17:30 13.08.2021 - 17:30 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası son dakika olarak yeni bir kredi kampanyası duyurusu yaptı. 200000 TL'ye kadar verilen bu kredileri, emekliler ve çalışanlar ile birlikte sigortası olmayan ve kredi notu yüksek olan kişilere de verilecek. Eğer bir geliriniz var ise ve kredi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası üzerinden mobil uygulama aracılığıyla bu krediyi kullanabileceksiniz.

Üstelik Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı kredisi veren bankalar arasında en çok yüksek limitli kredi veren bankaların başında geliyor. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde ilk kredi taksit ödemenizi 3 ay ertelemeli yapabilir, toplamda ise 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurunuzu yaparak, ne kadar onay alacağınızı görebiliyorsunuz. 

Yapı Kredi Bankası kredi politikaları nelerdir? 

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, Yapı Kredi Bankasının kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Banka müşterilerin TC kimlik numaraları üzerinden yapacağı sorgulama sonrasında kredi notuna ve kredi siciline bakarak kredi onayı veriyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen müşteriler, 1200 ve üzerinde bir kredi notunun olması durumunda, sıkıntısız bir şekilde kredi onayı alabiliyorlar. Düşük kredi notu olan ve bankalarda gecikmeler olan kişilerin başvuru sonrasında olumsuz yanıt alabilme ihtimalleri yüksektir. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin diğer bankalarda, eğer sorunu varsa, icralık avukatlık, kara liste gibi durumlardaysa maalesef onay alamayacaktır 

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve sigortanız yok ise başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın hesabı olan bir müşterisi olmanız gerekli. Yapı Kredi Bankası üzerinden hesabınız ile alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte mobil uygulamaya girerek buradan ihtiyaç kredisi bölümüne girebilir ve buradan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız bu onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz. 

yapi-kredi-bankasi-sigortasi-olmayanlara-200000-tlye-kadar-odeme-yapiyor-3-ay-ertelemeli-36-ay-v1

Banka internet bankacılığı üzerinden vermiş olduğu kredi haricinde ayrıca SMS ile de kredi veriyor. Bireysel kimlik numaranız ve aylık gelir, yazarak 44 11 e gönderirseniz bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@