Yapı Kredi Bankası SMS ile başvuru yapan vatandaşlara seslendi! Şimdi başvuru yapana 77000 TL ödeyecek

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu son zamanlarda bankaların en çok tercih edilen kampanyaların başında gelmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız zaman sizlere destek kredilerinden faydalanmanız için işlem yapacak olan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada 24 ay vadeli 77000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

77000 TL kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, SMS ile hızlı birşekilde kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredilerinizi hesabınıza yatırarak aynı gün içinde kullanmış olacaksınız. 77000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda sadece Yapı Kredi Bankası, cep telefonunuz üzerinden mesaj atmanız durumunda kredi imkanı sağlamaktadır. 

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden hemen kendi cep telefonu numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinin ne kadar olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda 77000 TL'ye kadar kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra kredi onayı alan tüm vatandaşları yapı Kredi Bankası banka şubeleri üzerinden ve kendi mobil uygulaması üzerinden destek kredisini hesaplarına yatırmaktadır.