Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşlara 20 bin TL'ye kadar ödeme yapılacağı duyuruldu. Banka Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte 20.000 TL'ye kadar nakit başvurusu yapmak isteyen kişilere kolay bir şekilde başvuru yöntemleri hazırladı. Oturduğunuz yerden bu bankaya ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 20.000 TL'ye kadar onay olabilir Ve bu parayı hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu Kredi kampanyasında belirtilen şartlara uygun olan kişiler hızlı bir şekilde kredi kullanabilir ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu kredileri hemen kullanabilir. 

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada düşük faiz oranları ile emekliye çalışana ve devlet memuruna bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası son erken esnaf olan çiftçi olan vatandaşlara ise ticari bölümden 20.000 TL ye kadar destek ödemesi yapacağını açıkladı. 

Yapı Kredi Bankası bireysel müşterileri banka hesapları olması durumunda bankaların resmi internet sitesi üzerinden veya Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden de istediği zaman Başvuru yapabilecek. Yapı Kredi Bankası mobil bankacılık üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu gelir belgesiz masrafsız ve imzasız olarak sizlere sunulurken en düşük faiz oranlarından yararlanacaksınız. 

yapi-hMQj_cover

Yapı Kredi Bankası ayrıca SMS atarak vatandaşlara Kredi imkanı sunacak. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparak hemen 20.000 TL kredi başvurusunu onay alıp almadıklarını görebilirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak için aralarda boşluk bırakacak şekilde bireysel t.c. kimlik ve aylık gelir yazarak bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Beş dakika içerisinde banka sizlere hızlı bir şekilde sonucu verir ve onaylanan tutarı ne kadar olduğunu ne kadar faiz oranları ile işlem yapacağınız hakkında bilgileri sms ile bildirir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilir. Detaylı bilgileri ve bankanın güncel faiz oranlarını öğrenmek isteyen kişiler Yapı Kredi bankasının internet sitesine girerek tüm bilgileri alabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak hem başvuru hem de başvuru sorgulama işlemlerini kolayca yapabilir.