Yapı Kredi, kendi müşterileri ile beraber müşterisi olma ihtimali olan kişilere bir de emekli maaşını taşınma referansı verebilecek olan müşterileri için dikkat çeken bir son dakika kampanyasını duyurdu.

İhtiyaç sahiplerini ve müşterilerini ilgilendiren yeni açıklanan bu kampanya ile Yapı Kredi’ye emekli referansı sunan kişiler, bankadan ödemelerini zaman kaybetmeden alacaklar. Yapı Kredi Emekli Referansı adı ile tanımlanan kampanaya ile, banka müşterilerinin ve de müşterilerin referans olarak bankaya getireceği emekli kişiler promosyon ödemelerinden yararlanabilecektir.

Yapı Kredi Bankasının açıkladığı kampanya kapsamında işlem yapan müşteriler, emekli tanıdıklarını kendi sahip oldukları referansları ile beraber Yapı Kredi Bankasına taşımaları halinde 250TL’lik ödemeyi anında geri ödeme şartı olmadan promosyon olarak alabileceklerdir. Bununla beraber maaşlarını Yapı Kredi bankasına taşıma işlemini yapan emekli kişiler de 1,750TL’lik kampanyalı promosyon ödemesinden de anında faydalanabilecektir. Buna göre emekli maaşlarını bankaya taşıyan ve maaşını alma konusunda taahhüt verecek olan kişiler maaş promosyonu ödemelerini alacaktır.

Maaşını bankaya taşıyan emekliler, 1.750TL değerinde promosyon ödemesini alacaktır. Söz konusu maaş taşıma işlemini ise bir kişi referansı üzerinden yapan emekli kişiler de referansı olarak bankaya geldikleri kişilere de 250TL’lik değerde promosyon kazanabilmektedir. 2021 senesinde geçerli olan promosyon kampanyası için zaman kaybetmeden işlemlerin yapılması gereklidir.

yapi-kredi-bankasi-uzerinden-nakit-ihtiyaci-olanlara-ozel-kampanya-son-dakika1

Sadece promosyon ödemesi değil kredi talepleri konusunda da ayrıcalıklar sunan Yapı Kredi, emekli müşteriler için de avantajlı ürünler sunmaktadır. Kredi çeken emekli kişiler için düşük faiz ve yüksek vade getiri oranı sunan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisinde ise doğrudan tüketici odaklı ve faydasına yönelik şekilde çalışmaktadır.

Yapı Kredi’den 250 TL Ödeme Almak İçin Yapılması Gerekenler İşlemler

Yapı Kredi, ihtiyaç sahibi ve nakit para ihtiyacı olan kişilere özel kampanya sunmaktadır. Emekli referans kampanyası olarak bilinen kampanya sayesinde hem müşteri getiren hem de gelen müşteri doğrudan ödeme hakkını elde etmektedir.

Tanıdıklarını Yapı Kredi’ye müşteri olarak yönlendiren kişiler, zaman kaybetmeden 250TL’ye kadar olan promosyon ücretini alabilecekler. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankasına taşıyan emekliler de bu kampanyalı promosyon ödemesinden yararlanabilmektedir.