Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası, 120000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı

Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası, 120000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. Bankalar yaptıkları duyuru ile birlikte hemen destek başlatıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 10.08.2021 - 17:35 10.08.2021 - 17:35 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası, yeni bir kredi kampanyası başlattı. 36 ay vadeye kadar verilen 120000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında banka müşterilerine düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlayacaktır. Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kredilerini onayı alabilmeleri için banka kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan bankalarla arası kötü olan kişilerin kredi onayı alamayacağını söylemek istiyoruz. Şartlara uygun olan kişiler bu iki banka üzerinden yapılan kredi kampanyasına katılarak hem ihtiyaç kredisi, hem de dilerse, diğer bankadaki olan kart borçları ve ihtiyaç kredisi borçlarını kapatma kredisi alabilir. 

Yapı Kredi Bankası 120.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası, 120000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasını duyurduktan sonra kişilerin merak ettikleri soruların başında bu krediye nasıl başvuru yapabiliriz olmuştur. Sizlerde eğer 120000 TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankanın birden fazla kredi başvuru yöntemleriyle birlikte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi de aynı günde kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden 120000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler en yakın banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte bu kredi kampanyasına katılabilirler. Alacağınız krediyle birlikte diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatabilirsiniz. 

Bankaya gidecek zamanınız yoksa ve internet bankacılığı kullanıyorsanız, Yapı Kredi Bankasının, mobil uygulamasına girerek bu bankadan Online, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 120.000 TL gibi yüksek limitli bir kredi onayı almak istiyorsanız, kredi notunuzun oldukça yüksek olması gerekiyor ve bu bankadan daha önce kart veya kredi kullanmış olmanız gerekiyor. Onaylanan kredilerde 36 ay vade ve 3 ay erteleme yapma imkanı da bulunmaktadır. 

12000-tl-bankalarda-kredi-limiti-acildi-banka-hesabi-olan-kisilerin-hesaplarina-yatacak-son-daki1

Garanti BBVA Bankası 120.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

120000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası yapan bankalardan birisi de Garanti Bankası olmaktadır. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir, para ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz.Garanti Bankası üzerinden 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az 3 ay sigortalarının yatmış olması gerekiyor. Emekli olan kişilerde 120000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını Garanti Bankasına taşıması şartı vardır. Garanti Bankası, 120000 TL kredi başvurusu banka şubelerinden yapılabildiği gibi, ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de hızlı bir şekilde yapılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@