Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası 200 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor, TC Vatandaşı Olanlar Alacak

Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası 200 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor, TC Vatandaşı Olanlar Alacak. Detaylar belli oldu. İşte kampanyaya katılan bankalar ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 30.07.2021 - 23:31 30.07.2021 - 23:31 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası 200 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. Sizler de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bu iki bankanın verdiği yüksek limitli kredilere hemen işlem yaparak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası son dakika kampanyası olarak 2020 yılı bitmesine yakın 200.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Sizlerde İhtiyacınız olan parayı bu şekilde kredi olarak hemen bankalardan halledebilirsiniz.

Özellikle borç kapatmak isteyenler ve tek bir bankada tüm banka borçlarını ödemek isteyen müşteriler bu iki bankanın verdiği kredileri başvuru yapabilirler. Kredileri başvuru yaptıktan sonra değerlendirmeye alınacak ve bu değerlendirme sonrasında sizlere kredi sonucu verilecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler kredilerinin hesaplarını atabilirler. Üstelik banka müşterisi olanlar bankaya gitmeden de yüksek limitli ihtiyaç kredilerini internet bankacılığı üzerinden kullanabileceklerdir. 

Kredi başvuru şartları nelerdir?

Banka kredi başvuru şartları diğer bankalarda olduğu gibi kredi notu ve kredi sicili gibi etkenlere bakılarak onay verilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, ihtiyaç kredilerine alabilmeleri için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan veya bankalardan icralık avukatlık olan kişiler maalesef onay alamazlar. Kredi alabilmeniz için ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 ile 65 yaş arasında olmanız gerekmektedir. 65 yaş üzerinde olan Müşterilerden banka emekli olmaları durumunda Kredi imkanı sağlayacaktır.

Yapı Kredi Bankası 200.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi olarak verdiği bu kredilerde banka kredi notu uygun olan müşterilere hemen onay verecektir. Bankanın resmi internet sitesinden ihtiyaç kredisi başvurusu formunu doldurarak hemen kredi işlemi yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi onayı almanız durumunda banka sizlere 36 ay vadeli kadar hemen kredi işlemleri yapacaktır.

yapi-kredi-bankasi-ve-garanti-bankasi-200-bin-tl-ihtiyac-kredisi-veriyor-tc-vatandasi-olanlar-al1

Bankada bir hesabınız varsa banka hesap numaranız üzerinden aldığınız internet şifresi ile Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girerek buradan da 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 200.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden de 200.000 TL kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesini bankaya verdikleri zaman, hemen işlem yapabileceklerdir. Özellikle 200 bin TL kullanacak olan müşterilerin uzun süredir aynı işyerin de çalışması veya emekli olması durumunda da emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekmektedir.

Sizlerde Garanti Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, hemen ihtiyaç krediniz için başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere 5 dakika olmadan sonuç verecektir. Kredi onayı aldığınızda yine banka şubeleri ile gidebilirsiniz. Eğer daha önce bu bankadan bir kredi kullandıysanız, internet bankacılığı üzerinden de online olarak ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@