Yapı Kredi Bankası yeni kredi kampanyası olarak Kredi alamayan kişilere yeni formül üretti

Yapı Kredi Bankası yeni kredi kampanyası olarak Kredi alamayan kişilere yeni formül üretti. Yapı Kredi Bankası yeni kredi kampanyası ile hemen onay veriyor. İşte detaylar...

Ekonomi 26.09.2021 - 08:56 26.09.2021 - 08:57 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası yeni kredi kampanyası olarak Kredi alamayan kişilere yeni formül üretti. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar bu kredileri istedikleri zaman alabileceklerdir. Yapı Kredi Bankası özellikle banka üzerinden kredi onayı alamayan ve kendi banka müşterisi olan kişilere mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman onay vereceği bir kredi kampanyası başlattı.

Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparak 200 bin TL'ye kadar aynı gün içerisinde onay olabilir onaylanan tutarı da banka şubelerine gitmeden kendi Yapı Kredi Bankası hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte 200.000 TL kredi verdiği zaman 24 ay vadeli olarak işlem yapacaktır. 

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan SMS atarak hemen ne kadar kredi sonucu olduğunu görebileceksiniz. Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler kendi cep telefonları mesaj kısmına girerek buraya bireysel t.c. kimlik ve aylık gelir yazarak 4411 numarasına mesaj ile gönderebilecektir. 4411 numarasına mesaj ile gönderimi yaptıktan sonra beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı ne kadar olduğunu sizlere gösterilecektir.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden de SMS atamayan müşteriler istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilir. Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sizlere direkt sonuç verecek ve onaylanan tutarı ne kadar onay aldığını da sizlere gösterecektir. Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme toplamda ise 36 ay vadeli olarak Kredi kullanmaktadır. 

yapi--kredi

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kişiler için kredi başvurusu yapmak oldukça basit. Yapı Kredi Bankası üzerinden mobil uygulamaya girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız hem düşük faizli olarak hem de masrafsız kredi seçenekleri ile sizlere hemen acil nakit ihtiyacınız şubelere gitmeden verilecektir. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kişiler kendi hesapları üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak bu işlemleri istedikleri zaman yapabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@