Yapı Kredi Bankası Yüksek Limitli 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası Bugün Resmen Başladı

Yapı Kredi bankası kredi çekecek müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. En fazla 36 ay vade seçeneği ve 3 ay sonra ödemeye başlama seçeneği ile sizlere kredi sunuyor.

Ekonomi 05.10.2021 - 09:45 05.10.2021 - 09:45 Vural Pars

Yapı Kredi bankası kredi çekecek müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. En fazla 36 ay vade seçeneği ve 3 ay sonra ödemeye başlama seçeneği ile sizlere kredi sunuyor. Kredinizi hemen almak için Yapı Kredi Mobil uygulaması veya bireysel internet şubesini kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız kredinizi hemen alabilirsiniz.

36 Ay Vade 3 Ay Erteleme

Yapı kredi 3 ay erteleme seçeneğinin yanında 36 aya varan vade seçenekleri de sunuyor. 36 ayın içinde ödemediğiniz 3 ay da dahil ediliyor. Yani kredileri ödemeye başladıktan sonra maksimum 33 ay içinde kredi ödemenizin bitmesi gerekiyor. Bunun yanında alacağınız kredi miktarı ön onaylı bir miktar varsa anında veriliyor. Daha yüksek bir meblağ için kredi başvurusu yapmanız durumunda veya bir ön onayınız olmaması durumunda ise değerlendirmeye alınarak karar veriliyor.

Başvuru Şartları Neler?

Yapı kredi 3 ay ertelemeli 36 aya varan taksit imkânı sunduğu bu kredisine özel bir başvuru şartı aramıyor. Genel kredi alma şartları burada da geçerli oluyor. Banka başta kredi notunuz olmak üzere birçok noktaya bakarak kredi başvurunuzu onaylıyor ve reddediyor. Mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla başvuru yaparak onay alıp alamayacağınızı öğrenme şansı elde edebiliyorsunuz. Bunun yanında faiz oranı da yine çekeceğiniz tutara ve vade süresine göre değişiklik gösteriyor.

yapi-hMQj_cover (1)

Ödemesiz Dönem ile Rahat Bir Nefes Alabilirsiniz

3 ay erteleme seçeneği ile sıkışık olduğunuz zamanlarda ufak da olsa bir nefes alma şansı elde ediyorsunuz. Bu üç aylık döneme ait faiz tutarı ilk takside yansıtılıyor. 3 ay boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayıp kredinizi düşünmeden rahat edebiliyorsunuz. 3 Ay sonrasında da 33 ay boyunca kredinizi ödeyebiliyorsunuz. Tabii yine hatırlatalım başvuru yapan herkese kredi çıkmıyor. Genel kredi başvuru şartları burada da geçerli oluyor. Kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenmek için başvuru yapabilir veya banka ile iletişime geçerek en doğru bilgileri alabilirsiniz.

Uygun Faiz Oranları

Vade süresine ve çekeceğiniz tutara göre faiz oranları değişse de uygun faiz oranları ile kredinizi alabiliyorsunuz. 3 ay erteleme de uygun faizin yanında ekstra bir avantaj oluyor. İhtiyaçlarınızı en uygun oranlarla karşılamış oluyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@