Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 250 bin TL'ye kadar yeni bir kampanya yaptığını duyurdu. Ekonomik sıkıntı yaşayan ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka araştırmaları yaptıkları zaman karşılarına Yapı Kredi Bankası çıkıyor. Banka üstelik 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verdiğinde özellikle Banka hesabı olan kişiler için şubelere gelmeden gelir belgesiz olarak mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. 

Banka Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte 2021 yılının sonuna kadar düşük faiz oranları ile 250 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Sizlerde banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen başvuru yaparak Kredi kullanabilirsiniz. 

Kredi şartları nedir? 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu kredileri başvuru yapmak istiyorsa bazı şartlara uygun olması gerekiyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi onayı almak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile işlem yapabildikleri gibi ayrıca bankanın SMS servisini ve internet servisini kullanarak da başvuru yapabiliyor.

250 bin TL kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almak istiyorsanız banka kredi notu önemlidir. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorlarsa ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olan bu kredileri başvurularını yapabilir hızlı bir şekilde onay alabilirler. 

yapi-kredi-bank

Kredi kullanmak istiyorsanız belirli şartlar dahilinde İstediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilir kredi kullanabilir ve bu banka üzerinden kullanmış olduğunuz Kredi ile birlikte diğer bankadaki tüm borçlarınızı kapatarak tek bir yerden ödeme kolaylığı ile Kredi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasına mesaj olarak gönderin. 4411 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilecektir.