Yapı Kredi Bankası sabah yapmış olduğu duyuyoruz sonrasında 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bugün itibariyle başlayacak olan kampanyada hafta içi başvurular alınacak ve kredi onayı alan kişileri 50.000 TL'ye kadar onay verilecek. 50.000 TL kredi kullanacak olan kişileri ayrıca banka önemli bir duyuruda bulundu. Bankadan yapılan açıklamada 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak ve Yapı Kredi Bankası hesabı olacak kişiler banka şubelerine gitmeden bu Kredi ödemesini hesaba yatıracak. Bankanın online bankacılık sistemi ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan müşterilere verilen Bu kampanyada Yapı Kredi Bankası belirli Kredi politikalarına uygun müşterileri hızlı bir şekilde onay verecek. 

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Yapı Kredi Bankası üzerinden 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu krediyi banka şubelerinden başvuru yaparak alabiliyorsunuz. Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimliğinizi ve gelir belgenizi vermeniz yeterli olacaktır. Banka bireysel müşteri temsilcisi sizin Kredi girişinizi yapacak ve kredi onayı almanız durumunda hemen Kredi evraklarını imzalatarak sizlere nakit ödemesi yapacak. 

004-1

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler ise bankanın sms kredi servisi ile başvuru yapabilecek. 

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasına bu mesajı gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderecek ve kredi onayı almanız ile birlikte en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek Kredi kullanımı gerçekleşecektir.

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL'ye kadar kredi vereceğim müşterilerin kendi bankası'nda hesabı olmaları durumunda mobil uygulamaya girerek buradan banka şubelerine gitmeden de kredi alacağını duyurdu. Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yapmanız için internet bankacılığı şifresi aldınız ve daha sonra hesaplarım bölümünden krediler bölümüne girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.