Yapı Kredi Bankası'ndan Sigortası Olmayanlara Pandemi Destek Kredisi Geldi

Yapı Kredi Bankası, pandemi destek kredisi olarak müşterilerine sigortası olmasa bile kredi onayı verecektir.

Ekonomi 13.06.2021 - 16:17 13.06.2021 - 16:17 Berkay Keskin

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesinden yapılan bu kredi kampanyasında 100000 TL'ye kadar olan başvurularınızda banka sizlere hızlı bir şekilde onay verecektir. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin sigortası olmaması durumunda bazı bankalar tarafından onay verilmediğini biliyoruz. Yapı Kredi Bankası da bu durumun önüne geçmek için belirli kredi şartlarına uygun olan müşterilerin sigortaları olmasa bile kredi onayı verecektir. bankanın resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarını da yapmış olduğu bu duyurular ile birlikte kredi başvuruları ile ilgili genel bilgiler yayınlandı. Sizlerde bu kredi kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve toplamda da 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak işlem yapabilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

100 bin TL'ye kadar, pandemi destek kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, Yapı Kredi Bankasının resmi internet sayfasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinde olan ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişiler buraya T. C kimlik numaraları, doğum tarihi ve yılı ve cep telefonu numaralarını yazacaklardır. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurunuz sonrasında sizlere bir referans numarası verilecek ve daha sonra cep telefonunuza kredi sonucu gelecektir. Onaylı olan kredinizi banka şubesinden kullanabileceksiniz. Eğer cep telefonunuza başvuru sonrasında herhangi bir mesaj gelmediyse size verilen referans numarası ile birlikte kredi onayını olup olmadığını, bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru sorgulama ekranından yapabiliyorsunuz. 

SMS ile Başvuru

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere ayrıca banka SMS ile de kredi başvuru yapma imkanı sağlıyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere banka hızlı bir şekilde kredi onayı verecek. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirimizi de yazarak, 44 11 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde banka tarafından sizlere ne kadar kredi, onay geldiği söylenecektir. Kredi onayı alan kişiler banka şubelerinden bu kredileri kullanabilirler. 

Online Kredi 100 Bin TL Veriliyor

Yapı Kredi Bankası tarafından verilen bu kredi desteklerinden online olarakda faydalanabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası hesabı olan müşteriler internet bankacılığı şifresi olarak Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına girerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli şartlar uygun olması durumunda kredi onayı almaları ile birlikte kredilere hemen kendi Yapı Kredi Bankası hesaplarına yatacaktır. Yapı Kredi Bankası üzerinden internet üzerinden kredi kullanan kişiler, masrafsız kredi seçenekleri ve üç ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli kredi kullanabileceklerdir. Banka kredi faiz oranları sizin kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@