Yılbaşı’nın yaklaşması ile bankalardan beklenen hamle geldi. Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Krediden herkese 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Yılbaşı’ nın yaklaşması ile bankalardan beklenen hamle geldi. Türkiye’ nin ilk özel bankası olan Yapı Krediden herkese 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…


2022 yılının son günlerine geldiğimiz bugünlerde yılbaşı heyecanı herkesi sarmış durumda. Bu bağlamda bankaların hazırladıkları kampanyalar yakından takip ediliyor. Yapı Kredi bankası hazırladığı kampanyalardan adından bahsettirmeye devam ediyor. En son olarak 3 aya kadar ertelemeli yılbaşı kredi kampanyasının detayları araştırılmaya başlandı. 

Ekran Resmi 2022-12-17 20.33.38


Yapı Kredi Bankası’ndan Yılbaşı Sürprizi!


Kurucusu Kazım Taşkent, merkezi İstanbul’da olan Yapı Kredi bankası ya da Yapı Kredi 1944 yılında Türkiye’ nin ilk özel bankası olarak kurulmuştur. Son verileri değerlendirdiğimiz zaman Yapı Kredi, 2021 yılında Türkiye’ nin en büyük üçüncü özel bankası olmuştur. Dolayısı ile müşteriler Yapı Kredi bankasının hazırladığı kampanyalar yakından takip ediliyor.


Yapı Kredi Bankası kampanyalarına baktığımız zaman dikkat çekenler arasında Yapı Kredi World Card kullanıcısı yurt dışında 10.000 TL’ ye kadar yaptığı alışverişlerde 500 TL World Puan kazandığı oldu. Dolayısı ile şunu söyleyebiliriz yıl sonunda başvuru tarihleri sona eren kampanyalardan yurt dışından alışveriş yapan kişilerin faydalanacak. Kampanya kapsamında 10.000 TL üzeri alışveriş yapanların 500 TL kazandığı belirtildi. Bu bağlamda yine yurt dışında yapılan fiziki POS işlemleri de dahil olup kampanyaya mobil uygulama üzerinden başvuru yapılabilir. Öte taraftan vurgulamak gerekirse puan iptal ve nakit çekim iadesi durumlarında kişiden geri alınacağını belirtebiliriz.

Ekran Resmi 2022-12-17 20.33.43

 
3 Aya Kadar Ertelemeli Yılbaşı Kredisi!


Yapı Kredi Bankası yılbaşında müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda Yapı Kredi ile üç aya kadar ertelenmeli kredi ile ihtiyaçların ertelenmeden ödemelerin ertelendiği kampanya dikkat çekti. Vatandaşlar kampanyanın detayını araştırmaya başladı. Kampanyadan yararlanmak için yapı kredi mobil ya da bireysel internet şubesi üzerinden hemen yapılabilir.


İnternet şube ya da yapı kredi mobil kanallarından ihtiyaç kredisi kullanımı için bankanın sitesinde belirtilene göre kampanya giriş ekranında “3 aya kadar ertelemeli kredi” kampanyası seçilerek gerçekleşecektir. Bu bağlamda kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi yine sitede belirtilen açıklama doğrultusunda değiştirilmedikçe kredi açılış gününden en çok 120 gün sonrası olacak şekilde geleceği belirtilmiştir. 


Yapı Kredi Bankası’ nın kampanyası kapsamında maksimum vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en çok 90 gün öteleme seçeneği sunulacağı belirtildi. Ayrıca ödemesiz dönemlere ait faiz miktarı ilk taksitle yansıtılacağı da vurgulandı. Yapı Kredi Bankası tarafından tanımlanan ön onaylı limitsiz olması halinde, limit miktarına kadar kredi kullanılabiliyor. Bu bağlamda ön onaylı limitler sonrası yeniden değerlendirme yapılabilir. Yapı kredi tarafından limitler kredi kullanımından önce düşürülebilir ya da tamamen iptal edilebilir. 

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!


Kampanyanın detayında yer alan bir diğer nokta kredi başvurusunun Yapı Kredi politikaları kapsamında değerlendirilir ve uygun olması halinde kullanım gerçekleşebilir. Dolayısı ile bankanın değerlendirmesinin ardından başvuru olumsuz sonuçlanabilir. Ayrıca talep edilen miktarın altında bir tutar da onaylanabilir. Kampanyanın detaylarının yer aldığı bankanın kendi sitesinde yer alan bilgiye göre kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve

Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması halinde “mobilden ve internetten anında şubesiz kredi” yerinden bütün şartlar 3 aya kadar ertelemeli kredi için de geçerliği olduğu belirtildi. 
Türkiye’ nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi Bankası’ nın müşterileri için hazırlamış olduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler gerekli detayları yine bankanın sitesinde bulabileceklerdir.