Yapı Kredi bankacılık uygulaması çöktü Mü? Yapı Krediye neden girilemiyor? Yapı Kredi Uygulaması hacklendi Mi? Yapı Kredi mobil bankacılığı çöktü!

Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor

Bir bankacılık uygulamasına daha ulaşılamıyor! Kullanıcılar Yapı Kredi'ye giriş sağlayamıyor!

Yapı Kredi çötü mü? Yapı Kredi'ye nedne giriş sağlanamıyor! Yapı Kredi çötü mü? Yapı Kredi mobil bankacılığı neden açılamıyor? Yapı Kredi mobil bankacılık uygulaması neden açılmıyor?

Yapı Kredi bankacılık uygulaması kullananalar bankaya giriş sağlayamadı! Yapı Kredi müşterileri ne telefonlarından nede internet üzerinden banka hesaplarına giriş sağlayamadı!

Yapı Kredi'ye girenler "Şu an sistemizde geçici bir sorun yaşıyoruz" bildirim mesajı ile karşılaştı! Yapı Kredi mobil bankacılığı hizmet dışı kaldı!

Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamasının sürekli olarak bu sorunla karşılaştığını söyleyenler "Yeter artık sürekli olarak bir sorun! Yazılımcınızı değiştirin" diyerek tepkilerini dile getirdi.

Bazı kullanıcılar sürekli olarak saat sabah 10.00'da bu sorunun yaşanması borsaınn açılış saateine denk gelmesi bilerek imasında bulunarak bankaya tepki gösterdi.

Peki Yapı Kredi mobil uygulamasına ne zaman giriş yapılabilecek?

Yapı Kredi yaptığı açıklamada sorunun en kısa sürede çözmeye çalıştıklarını söyledi.

FGJicNvX0Ag9OaF