Yapı Kredi'den gelen yeni kampanya haberiyle birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Öyle ki hisse senedi hesabı açanlar 20.000 TL World Puan kazanma şansı elde ediyor. Bu fırsatı değerlendirmek için sizler de detaylara göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi, son zamanlara damgasını vuracak bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Hisse senedi hesabı açacak müşterilerine vereceği puanlar ile dikkat çekiyor. Bir müşteri 20 bin TL değerinde World Puan sahibi olacak. Öte yandan diğer müşterilere de ödüller verilecek. Kampanyaya katılım koşulları ve ödüllerin tam listesini aktaralım.

Yapı Kredi Kampanya Ödülleri

Yapı Kredi üzerinden hisse senedi hesabı açanlar arasında bir kişi 20 bin TL değerinde World Puan alacak. 5 kişiye ise 10 bin TL değerinde World Puan verilirken, 10 kişi ise 3000 TL değerinde World Puan'ın sahibi olacak. Puanları alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Hisse senedinin nasıl açılacağı ve kampanyaya son katılım tarihi de soruluyor.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

6 Çekiliş Hakkınız Olacak

Yapı Kredi'deki hisse senedi kampanyasında daha fazla çekiliş hakkı için en az 1 lotluk işlem yapılması zorunludur. Bu bir işlemi yapanlar kampanyadaki maksimum çekiliş hakkına ulaşabilir. Hisse senedi hesabı açtıktan sonra bir çekiliş hakkınız olacaktır. Ancak hisse işlemlerine devam ederseniz toplamda 6 çekiliş hakkına sahip olabiliyorsunuz. 

yapıkrediiiii

Yapı Kredi Hisse Senedi Hesabı Açmak

Yapı Kredi üzerinden hisse senedi hesabı açmak için  HISSESENEDI yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasını da yazarak 4470'e SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede hisse senedi kampanyasına katılım hakkı elde edip etmeyeceğini öğreneceksiniz. Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yeni bireysel müşterisi olma şartı da göz önünde bulundurulmalıdır.

23 Ocak 2023 Son Gün! 

Kampanyaya katılımda 1 Aralık 2022 tarihi başlangıç olmakla birlikte 23 Ocak 2023 tarihi ise son gündür. Yapı Kredi'nin bu fırsatını değerlendirmek istiyorsanız kampanyaya katılım için SMS ile işlem sağlayabilirsiniz. Hisse senedi hesabı ile bağlantılı çekilişin sonuçları da kampanya bitiminde açıklanacaktır.

yapıkredi2