Yapı Kredi Müjdeyi Verdi! Vatandaşlara Aylık Ödemesiz 35.000 TL Vermeye Başladı! Yaşam koşulları gün geçtikçe herkesi biraz daha zorlamaya başladı. Maalesef bütün dünyayı etkileyen pandemi evresi de bu zorlukları arttırmış oldu. Ülkelerin ticari faaliyetlerinin de azalması nedeniyle her manada maliyet artışı görülmeye başlandı. Maliyetlerle bir türlü mücadele edemeyen işyerleri ise birer birer kapanıyor. Piyasada büyük bir işsizlik sorunu var.

İstihdam sorunu beraberinde nakit problemlerini de getirmiş oldu. Bu sorunlarla baş edemeyen kişilerin başvurduğu ilk şey ise banka kredileri diyebiliriz. Bankacılık paketlerine olan isteğin artması bankalar arasında önemli bir rekabete neden olmaya başladı. Bahsi geçen rekabette biraz daha öne çıkmayı sağlayacak hareket de Yapı Kredi’den gelmiş oldu. Yapı Kredi, bütün müşterilerine üç ayda bir ödeme yapacakları kredi şansı sundu.

Yapı Kredi’den Her İhtiyaç İçin Destek Geliyor!

Yapı Kredi, zor zamanlarda her Türk vatandaşına destek olmak maksadı ile çözüm üreten bankalar içerisinde yer alıyor. İhtiyaç kredisi, ev kredisi, taşıt kredisi ve eğitim konulu krediler gibi birçok gereksiniminiz için çözümler sunan Yapı Kredi, şu anda da geri ödeme mevzusunda çalışmalar yapıyor. Bütün bireysel kredi çeşitleri için esnek ödeme planı sunmak suretiyle vatandaşa destek olan Yapı Kredi, bireysel ihtiyaç kredisi meselesinde de birçok avantaj sunuyor. Bahsi geçen kredi kapsamı içerisinde faiz seviyeleri ise alınan kredi miktarına ve vatandaşın ödeme durumuna göre değişiyor diyebiliriz.

yapi-kredi-mujdeyi-verdi-vatandaslara-aylik-odemesiz-35000-tl-vermeye-basladi1

Avantajlı Ödeme Fırsatlarıyla Vatandaş Artık Rahat Edecek

Yapı Kredi’nin sunduğu kredi fırsatları, uygun miktardaki faiz seviyeleri ve uzun vadelerle sınırlandırılmıyor. Bu durumlara ilave olarak her gelir biçimine göre esnek ödeme şartları sunan Yapı Kredi’nin en sık kullanılan ödeme yöntemi ise üç ayda bir ödemesi olan krediler olmakta. Bu ödeme biçiminde kredi taksitleri üç ayda bir olacak biçimde belirlenir. Bunun sonucunda ise kişiler her ay ödeme yapmak için mağdur duruma düşmüyor. Üç ayda bir ödemeli kredi sistemine ilave olarak Yapı Kredi, esnek ödemeli ve artıp azalan taksitli gibi birden fazla ödeme seçeneğini sunar.