Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor

 Vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarını ertelemelerine gerek yok! Yapı Kredi büyük meblağlarla bile kredi finansmanı sunacağını açıkladı.

Ekonomi 04.06.2021 - 23:40 04.06.2021 - 23:42 Berkay Keskin

Vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarını ertelemelerine gerek yok! Yapı Kredi büyük meblağlarla bile kredi finansmanı sunacağını açıkladı. Üstelik sadece banka müşterilerine değil banka müşterisi olmayan vatandaşlar da tek başvuru ile yüksek meblağlar da kredi finansmanı alabilecekler! uygun faiz oranlarıyla verilen kredinin ayrıntılar ise haberimizde.

İster ticari amaç olsun ister borç kapatmak isterse vatandaşlarımız evlilik, seyahat, eğitim gibi ihtiyaçları için birbirinden farklı vade seçenekleriyle Yapı Kredi bankasından kredi alabilirler. Yapı Kredi müşterisi olan vatandaşlarımız anında başvuru yapabiliyorken müşteri olmayan vatandaşlar internet sitesinden ya da mobil uygulamadan banka müşterisi olabiliyor. Böylece şubeye gerek kalmadan kredi almaları mümkün. Teknolojinin imkanlarından faydalanan banka vatandaşları görüntülü işlem asistanına bağlayarak vatandaşların kimliklerinin anında onaylanmasını sağlıyor. Sizde ihtiyacınız olduğu her yerde Yapı Kredi ile yüksek meblağlı kredilere anında ulaşabiliyorsunuz.

UYGUN FAİZ ORANLARI VE ESNEK ÖDEME İMKANLARI

Banka müşterisi olan olmayan herkese sunduğu kredisinde uygun faiz oranları veriyor. Aynı zamanda 36 aya kadar vade imkânı sunmakta. Esnek ödeme imkânı sayesinde vatandaşlarımız kredilerini

-          Artan/ azalan ödemeli

-          Değişken ödemeli

-          Balon ödemeli

-          Ara ödemeli gibi farklı planlarla geri ödeyebilirler.

Banka tüm bunların yanı sıra vatandaşların gelir durumuna göre ön onay limitli seçenek de sunuyor. Şubeye gitmeden vatandaşlar krediye hızlı ve sorunsuz şekilde başvurabiliyor ve finansman desteğiyle rahat ediyorlar.

3 AYA VARAN TAKSİT ERTELEME SEÇENEĞİ

Banka aynı zamanda vatandaşlarımıza üç aya varan taksit erteleme fırsatı da sunuyor. Böylece vatandaşlarımız kredilerini ödemeye hemen başlamıyor. İsteyen vatandaşlar kredilerini yaz sonunda ödüyorlar.

YÜKSEK MEBLAĞLARA KADAR KREDİ FİNANSMANI

Banka vatandaşlarımıza gelirleri düşük olsa bile yüksek meblağlara kadar kredi finansmanı sunuyor. Kefile gereksizin vatandaşlar evlerini ipotek ettirerek yüksek meblağlı kredilerden yararlanabilir. Yine teminat karşılığında da vatandaşlarımıza finansman desteği sunulmakta.

Aynı zamanda banka kapama koşullu kredi vererek vatandaşların bankaya olan borçlarını tek kredi de birleştirmelerine olanak sağlıyor.

Vatandaşlarımıza kampanya dahilinde en düşük bin Türk lirası kredi alabiliyorlar. Üst limit ise bireysel olarak değişiklik gösteriyor. Vatandaşların kredi notuna, gelirlerine, kredi ödemelerine, hesap bakiyelerine bakılıyor. Teminat gösterme ya da ipotek yaptırma durumlarında da üst limit artabiliyor. 

Vatandaşlarımıza aynı zamanda bankadan hayat sigortası da yaptırabilirler. Fakat bu durum isteğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Banka 12 ay vade için müşterilerine %2,33 faiz oranı, 24 ay vade için %2,17 faiz oranı ve son olarak da 36 ay vade seçeneği için aylık %1,79 faiz oranı sunmakta.

100 bin Türk lirası finansman desteği alan vatandaşların 12 aylık vade seçeneklerinde aylık ödemeleri 9 bin 852 Türk lirası oluyor. 24 ay aylık vade seçeneğinde ise aylık taksitleri 5 bin 655 Türk lirası. Son olarak da 36 ay vade seçeneğinde vatandaşların aylık ücretleri 4 bin 17 Türk lirasına denk gelmekte.

Yapı Kredi’nin kredi kampanyasından sadece Türkiye vatandaşları değil ülkemizde yerleşik olan ve düzenli gelire sahip yabancı uyruklu ya da mavi kart sahibi bireylerde yararlanabiliyor. Fakat krediden yararlanmak için yabancı uyruklu bireylerin Türkiye sınırları içerisinde ikametgâh ediyor olması gerekmekte.

Vatandaşlarımız başvurularını 444 0 444 müşteri hizmetlerinden, Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden, mobil uygulamadan ve internet şubesinden yapabilirler. Ayrıca SMS ile başvuru da mümkün. SMS başvurularında vatandaşların Bireysel yazıp T.C kimlik numaraları ve aylık gelirleri ile 4411’e kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Örnek SMS metni ise şu şekilde olmalıdır:

Bireysel 12345678910 3500

Gelişmelerden Haberdar Olun

@