Yapı Kredi, önemli bir kampanyaya imzasını attı ve 100 TL dağıtmaya başladı. Eğer otomatik fatura talimatı verirseniz sizler de ödülünüzü alacaksınız. Yalnız mobil uygulama veya dijital bankacılıktan kampanyaya bugün katılmanız gerekiyor. Çünkü kampanyada son güne girdik...

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Yapı Kredi üzerinden vereceğiniz fatura talimatlarından kazançlı çıkabilirsiniz. Özellikle de bankanın son duyurusunda 10 Mart 2023 tarihi itibarıyla kampanyanın sona ereceği vurgulanıyor. Eğer elektrik, su, doğalgaz, internet ve cep telefonuna ait faturalar ödüyorsanız bu kampanya tam da size göre. 

Üç Otomatik Fatura Talimatına 100 TL!

Yapı Kredi, otomatik ödeme talimatlı fatura kampanyasında 100 TL'lik bonus veriyor. Böylelikle sizler de elektrik, su, internet, cep telefonu, doğalgaz veya HGS otomatik ödeme talimatından 3 tane verirseniz bonus ödemesi almaya hak kazanacaksınız.

Kampanya 10 Mart 2023'te Bitecek!

Yapı Kredi'den gelen son dakika açıklamasında kampanyanın 10 Mart 2023'e kadar geçerli olduğu aktarıldı. Yani son gününüzde sizler de kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi'nin resmi açıklaması ise aşağıda yer almakta:
"11 Şubat – 10 Mart 2023 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri 3 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.
Kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz 3 yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacaktır.
Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir."