Özel bankalar ve devlet bankaları çeşitli kredi haberleriyle müşterilerini kredi kullanmaya teşvik ediyor. Özel bankalar arasında olan Yapı Kredi'den vatandaşı sevindirecek faizsiz bir kredi haberi geldi. Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisini faizsiz ve masrafsız olarak hemen kullanabilirsiniz. Yapı Kredi faizsiz krediyi kimler çekebiliyor merak edildi. İşte Yapı Kredi faizsiz ve masrafsız kredinin detayları...

Özel bankalar ve devlet bankaları çeşitli kredi haberleriyle müşterilerini kredi kullanmaya teşvik ediyor. Özel bankalar arasında olan Yapı Kredi'den vatandaşı sevindirecek faizsiz bir kredi haberi geldi. Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisini faizsiz ve masrafsız olarak hemen kullanabilirsiniz. Yapı Kredi faizsiz krediyi kimler çekebiliyor merak edildi. İşte Yapı Kredi faizsiz ve masrafsız kredinin detayları...

Türkiye'nin büyük bankaları arasında yer alan Yapı Kredi'den gelen son kredi haberi dudak uçuklattı. Yapı Kredi'nin son kredisi kampanyası hem müşterilerini hem müşterisi olmayan vatandaşları etkilemeyi başardı. Özel bankalar arasında en çok ve en çeşitli kampanyalarla adını yazdıran Yapı Kredi'den öyle bir kredi kampanya haberi geldi ki, kredi çekmeyene bile kredi çektirir. Yapı Kredi faizsiz ve masrafsız kredi veriyor! Peki, Yapı Kredi faizsiz krediye nereden ve nasıl başvurulur? Kimler Yapı Kredi faizsiz krediden yararlanabilir?

thumbs_b_c_8fb99d0692c6568dcef9d87811aa74b0-1

Yapı Kredi'den Faizsiz ve Masrafsız Kredi Fırsatı!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında ilk 3'te yer almayı başaran ve bu başarısını koruyan Yapı Kredi vatandaşlar için hazırladığı kredi paketlerini duyurdu. Yapı Kredi özel kredi paketlerini açıklamaya devam ediyor. Özel kredi paketleri ile gündeme gelen Yapı Kredi'nin son özel kredisi ise yok artık dedirtmeye yetti. Banka vatandaşlara faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Yapı Kredi'nin faizsiz kredi verdiğini duyan müşterileri ise bankaya deyim yerindeyse akın etti. Bankanın müşterisi olmayan kişiler de bankadan bilgi almaya başladı.

Hal böyleyken Yapı Kredi faizsiz kredi için merak edilenleri araştırdık ve sizin için haberimizde topladık. Yapı Kredi faizsiz krediye başvurmak da krediyi hesabınıza almanız da oldukça kolay. Yapı Kredi 10 bin TL'ye varan faizsiz kredisinin başvrularının internet bankacılığı üzerinden başladığını duyurdu. Başvuruları başlayan faizsiz kredinin herhangi bir masraf ücreti de olmadığı açıkladı. Bu sayede Yapı Kredi faizsiz krediden yararlanırken dosya ve işlem masrafı da ödemek zorunda kalmayacaksınız. Peki, Yapı Kredi'nin son özel kredisi olan bu krediye nasıl başvuru yapılır, detayları ne gelin birlikte bakalım.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

2021-yapi-kredi-atm-gunluk-para-cekme-limiti-ne-kadar

10 bin TL'ye Kadar Faizsiz ve Masrafsız Krediniz Anında Hesabınızda

Hem kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz hem de kolaylıkla hesabınıza aktarıp anında kullanmaya başlayabileceğiniz ihtiyaç kredisi Yapı Kredi'den geldi. Yapı Kredi'nin faizsiz kredisinin herhangi bir masraf ücreti de yok. Bu sayede Yapı Kredi'den ihtiyaç kredinizi faizsiz olarak çekebilecek ve üstüne üstlük herhangi bir masraf ödemesi de yapmayacaksınız. Her yönüyle avantajlı olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin detaylarına geçelim.

Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz, Yapı Kredi mobil uygulama üzerinden bireysel ihtiyaç kredinizin anında hesabınıza yatması için talep oluşturabilirsiniz. Yapı Kredi mobil üzerinden onaylı limitinizi anıda kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak Yapı Kredi müşterisi değilseniz de Yapı Kredi müşterisi olabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi olmak için Yapı Kredi mobil uygulamasını hemen telefonunuza indirebilir ve Yapı Kredi müşterisi olabilir. Eğer şubeye giderek yapmak isterseniz de Yapı Kredi şubesine giderek bankanın müşterisi olabilirsiniz. Banka size hem şubeye gitmeden hem de giderek yapabileceğiniz müşteri olmak için 2 alternatif yol sunuyor.

Yapı Kredi Mobil'i hemen telefonunuza indirerek 1- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Pos'u bulunan tüm anlaşmalı üye iş yerlerinde World Pay alışveriş kredisiyle yapacağınız ilk kullanıma özel faizsiz ve masrafsız 6 ay vadeli kredi fırsatından anında yararlanabilirsiniz. 10 bin TL'nizi 6 aya kadar vade seçeneğiyle sıfır faiz imkanı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapı Kredi'nin faizsiz ve masrafsız alışveriş kredisi kaçmaz.