Yapı Kredi, 25 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için kolları sıvadı. 2022 yılının son kredi kampanyasına özel tüm detaylar aktarıldı. Kredi faiz oranından başvuru yöntemine kadar pek çok detay sizleri bekliyor. İşte müşterilere verilen kredide şartlar...

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

2022 yılı neredeyse bitmek üzere ve son ihtiyaç kredi kampanyaları dikkat çekiyor. Bankalar, sundukları çeşitli fırsatlarla birlikte hem düşük faizli hem de yüksek vadeli kredilerini müşterilere tanıtmakta. Yapı Kredi'den gelen haber neticesinde 25 bin TL'lik krediye dair detaylar paylaşıldı. Krediyle ilgili bizleri neler bekliyor? 

25 bin TL Kredi Veriyor

Banka, başvuru yapılması halinde müşterilerine 25 bin TL'lik ihtiyaç kredisini uygun faiz oranları ve yüksek vade ile sunmakta. Öte yandan kredi çekerken başvuru yöntemine de dikkat etmelisiniz. SMS ile başvuru yapacaksanız nasıl başvuracağınızı anlatalım. Dijital ve mobil bankacılık da diğer kolay başvuru yöntemleri arasındadır.

Kredi Notunuza Dikkat Edin

Kredi notunuza dikkat ederek başvuru sağlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler, belirli bir kredi puan notunun üzerinde olmaları halinde krediden faydalanabilecekler. Pek çok banka, eksi veya düşük kredi notu olan müşterilere kredi vermekten çekiniyor. Dolayısıyla 2022'nin son kredi kampanyasından yararlanmak için şartları da karşılamaya özen göstermelisiniz.

Kredi Başvuru Yöntemleri

İhtiyaç kredisi başvuru yöntemleri arasında ilk olarak SMS ile başvuruya değinelim. Telefon üzerinden Bireysel yazıp bir boşluk bırakıp TC kimliğinizi yazıp bir boşluk daha bırakarak aylık gelirinizi yazarak 4411'e mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurunuz hızlı şekilde değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bu sayede kredi çekme işlemleriniz de kolaylaşacak. Eğer kredi başvurusu kabul edilir ise banka şubelerine giderek kredinizi teslim alabilirsiniz.

Uygulamadan Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi'nin mobil uygulamasını indirerek de kredi başvuru seçeneklerine göz atabilirsiniz. Uygulamadan kredi için tekliflere göz atmak da oldukça kolaydır. Öte yandan internet bankacılığı üzerinden de aktif kredilerinizi inceleyebilir ve güncel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.