Yapıkredi Bankasından milyonlarca borçluya müjde gibi kredi açıklaması geldi! Yapıkredi'nin başlattığı yeni kampanya ile birlikte 30 bin TL'ye kadar olan kredi kartı borçları tek seferde ödenebilecek. Yapıkredi 30 bin TL borç kapatma kredisi ile borçlarınızı tek seferde kapatıp ayda 250 TL olarak 10 yıla kadar vade imkanıyla geri ödeyebileceksiniz. Yapıkredi'den müşterilerine özel yeni kredi kampanyası büyük sevinç yaşattı. Yapıkredi borç kapatma kredisi ile kredi kartına en düşük faiz oranıyla tüm bankaların kredi ve kredi kartı borçlarınızı transfer etmenize olanak sağlıyor. Böylelikle çok daha uygun faiz, vade ve taksit imkanıyla borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı tek bir kalemde toplamanız da ödeme noktasında büyük avantaj sağlıyor. Yapıkredi kredi kartı borç kapatma ve borç transfer kredisinin detayları sıklıkla araştırılıyor. Yapıkredi'den müjde gibi kredinin detaylarına haberimizde sizler için yer verdik.

Tüm Bankaların Kredi ve Kredi Kartı Borçlarına Yapıkredi Borç Transfer Kredisi

30000-tl-kredi-kampanyasi-basliyor-uygun-faizli-36-ay-vadeli-3-ay-ertelemeli-yeni-kampanyalar-ba

Yapıkredi müşterileri, diğer pek çok bankaya olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir kredi ile kapatabiliyor. Yapıkredi tarafından sağlanan borç kapatma kredisi ile diğer bankalara olan tüm borçlarınızı tek bir merkezde toplayarak kolayca ödeyebilirsiniz. Yapıkredi'nin yeni duyurduğu 30.000 TL'lik kredi kampanyası ile 12 ay ila 120 aya kadar vade seçeneğiyle taksitli olarak, çok düşük faizlerle borçlarınızı ödeme imkanına kavuşuyorsunuz. Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik zorluklar yaşanan bu günlerde düşük faizlerle Yapıkredi borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

Yapıkredi Borç Kapatma Kredisine Başvuru

Yapıkredi müşterisi olanlar Yapıkredi 30 bin TL borç kapatma kredisi başvurularını kolayca ve hızla gerçekleştirebiliyor. Başvuru için Yapıkredi şubelerine gitmenize dahi gerek bulunmuyor. 

Yapıkredi mobil bankacılık uygulaması üzerinden yahut Yapıkredi internet bankacılığı ile kolayca borç kapatma kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapıkredi müşterisi değil iseniz en yakın Yapıkredi şubesine müracaat etmeniz gerekiyor.

Kredi Kartı Borç Transfer Limiti

Yapıkredi tarafından duyurulan yeni kampanya ile Yapıkredi banka veya kredi kartı sahibi olan herkes, 100 TL ila 30 bin TL aralığındaki tüm kredi/kredi kartı borçlarını tek bir merkezde toplayabilecek. Borçlarını transfer ederek 12 ay ila 120 ay vade ile düşük faiz oranları uygulanarak kolayca ödeyebilecek. 30 bin TL üst limiti aşan kredi ve kredi kartı borçları için Yapıkredi borç transfer kredisinden faydalanmak istiyorsanız limit artırımı talebinde bulunmanız gerekiyor. Bu işlem için Yapıkredi şubelerine veya Yapıkredi müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız.