Yapı Kredi Tanışma Kredisi! Yapıkredi'den Düşük Faizle 75000 TL Kredi Fırsatı

Nakit ihtiyacı olan kiilere Yapı Kredi müjdeyi verdi! Banka tarafından duyurulan tanışma kredisi 60 bin TL tutarına kadar çıkabiliyor.

Ekonomi 01.08.2021 - 23:36 01.08.2021 - 23:38 Berkay Keskin

Son zamanlarda gerçekleştirdiği kampanyalar ile gündeme gelen Yapı Kredi'den kaçırılmayacak bir fırsat daha! Pek çok şehirde kredi desteği sunan Yapı Kredi yeni müşterilerine özel olarak, özel faiz oranlı krediler sunuyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler?

Özellikle nakit ihtiyacı buluan müşterilerin ilgi gösterdiği bu kredi fırsatlarının hem uzun vadeli olması hem de düşük faiz oranı ile verilmesi vatandaşların ilgisini çekiyor. Yapı Kredi bankası tarafından 60 bin TL'ye kadar çıkabilen tanışma kredisi kişiden kişiye farklı planlamalar şeklinde düzenleniyor. Bazı genel ortalama ayrıntıları ise şu şekilde; 60 bin TL'lik kredinin vade süresi 36 aya kadar yükselebilmektedir. Kredinin faiz oranı ise %1.50 olmakla beraber kredinin aylık tutarı 1.950 TL olarak gerçekleşmektedir. Bankaya toplam ödenecek tutar ise 70 bin TL olmaktadır.

Yapı Kredi Vatandaşlara Uygun Faiz Oranıyla Kredi Sunuyor

Yapı Kredi bankası tarafından pek çok farklı isimle ihtiyaca göre kredi sunulmaktadır. Her kredi için özel koşullar ve durumların sağlanması gerekiyorken, bankanın müşterilerine sunduğu krediler şu şekilde;

Kolay Ödemeli Kredi; Nakit para ihtiyacı bulunan müşteriler için kolay ödemeli kredi ile düşük miktarlarda taksitler oluşturulur ve ödemeler bu şekilde alınır. Müşteriler bu kredi türüne yönelik ayrıntıları Yapı Kredi bankasının internet adresi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilir.

Tanışma Kredisi; Yapı Kredi'den tanışmaya özel olarak sunulan bu kredi hangi banka müşterisi olursanız olun başvuru yapan herkese sağlanmaktadır. Bu krediden yararlanmak için son 1 sene içinde Yapı Kredi'den kredi almamış olmanız gerekmektedir. Bunun beraberinde mevcut kredi veya hazır kredinizin bulunmaması da gerekiyor. Krediye yönelik ayrıntıları Yapı Kredi resmi internet sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi; Doğduğunuz ay içinde Yapı Kredi'ye başvuruda buunarak size özel kredi fırsatlarını görüntüleyebilir, ayrıntıları öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Krediye başvuru yaparak, hemen geri dönüş alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tanışmaya Özel 75000 TL Kredi Fırsatı

Yapı Kredi bankası tarafından tanışmaya özel olarak sunuan ve 60 bin TL'ye kadar çıkabilen kredinin belirlenmesinde kişiden kişiye göre farklılıklar meydana gelebilmektedir. Faiz oranları ile beraber vade süreleri de kişiye özel olarak oluşturulurken 60 bin TL'ye kadar tanışma kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak isteyen kişilerin son bir sene içerisinde Yapı Kredi bankasından kredi kullanmamış olması gerekiyor. Bu koşulları sağlayan vatandaşlar hangi banka müşterisi olduğuna bakılmaksızın krediye başvuruda bulunabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@