Yapı Krediden Kefilsiz Belgesiz 100000 TL Kredi! Başvuru Alınıyor Anında Hesaba Yatırılıyor

Vatandaşlar tatile giderken, okullar açılırken veya evin rutin ihtiyaçlarını karşılarken nakit ihtiyacıyla karşılaşıyor. Bankalar bu hususta vatandaşlarımıza düşük faizli gereksinim kredileri sunuyor.

Ekonomi 08.08.2021 - 23:28 08.08.2021 - 23:32 Berkay Keskin

Tüm masraf ve ihtiyaçlarınız için mevcut acil nakit ihtiyaçlarınıza Yapı Kredi bankasından düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı duyuruldu! Yapıkredi'den yeni ihtiyaç - gereksinim kredisinin tüm detayları...

Yapı Kredi'den müjde! Milyonlarca vatandaş Yapıkredi'nin yeni fırsatıyla tanışacak. Yapıkredi'den imzasız ve belge olmadan kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mobil Bankacılık hizmetleri kapsamında ülkemizin önde gelen bankalarından Yapı Kredi, imzasız ve belgesiz gereksinim kredi paketini müşterilerine duyurdu. Müşteriler acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kaldığında güncel kredi kampanyalarını araştırıyor. Peki Yapı Kredi gereksinim kredisine nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler?

Yapı Kredi Gereksinim Kredisi 

Mobil bankacılık kapsamında Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak adından sıklıkla söz ettiren Yapı Kredi, imzasız ve belgesiz gereksinim kredisi paketini duyurdu! Yapı Kredi gereksinim kredisine belge ve imza istenmeksizin, şubeye gitmek zorunda kalmaksızın mobil bankacılık aracılığıyla kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda başvurunuzun olumlu sonuç alması için Yapı Kredi gereksinim kredisi tanımlı tutarı Yapı Kredi vadesiz TL hesabınıza hemen yatırılıyor.

Yapı kredi Gereksinim Kredisi Detayları

Yapı Kredi imzasız ve belgesiz gereksinim kredisi ile 100 bin TL'ye kadar olan tüm masraf ve ihtiyaçlarınız için en düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 100.000 TL'ye kadar olan tüm gereksinim kredisi çekme işlemleriniz de 3 yıl vade fırsatından faydalanabilirsiniz. 3 yıla kadar vade fırsatı ile aldığınız bu kredinin geri yatırılmasında daha az aylık kredi taksit tutarı ile zorluk yaşamıyor ve kolaylıkla ihtiyaçlarınızı bu kredi ile karşılayabiliyorsunuz. 

YapıKredi 100.000 TL 3 yıl vade gereksinim kredisinde işleyen faiz oranı ise %1.60 olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi gereksinim kredisinde vade sayısı düştükçe kredi faiz oranı da yükselmektedir. Yapı Kredi resmi internet sitesinde yer alan Yapı Kredi gereksinim kredisini hesapla butonu üzerinden de kredi tutarı, vade seçiminizi yaparak aylık ödenecek taksit tutarını ve faiz oranını hesaplayabilirsiniz. 

Yapı Kredi'den 90 Gün Erteleme Fırsatı

Yapı Kredi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştireceğiniz gereksinim kredisi başvurusunda dilerseniz 90 gün erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz. 90 gün erteleme Yapı Kredi gereksinim kredisinde ilk taksit ödemesi krediyi kullanmaya başladığınız andan 90 gün sonra başlıyor. 90 günlük ödemesi bulunmayan dönem ile toplamda 3 yıla varan vade imkanından yararlanabilirsiniz. Koşul ve şart aranmaksızın anında Yapı Kredi gereksinim kredisine başvuru yapabilir nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Üç Yıla Kadar Vade Avantajı

Yapı Kredi imzasız ve belgesiz gereksinim kredisi ile 100 bin TL'ye kadar olan tüm masraf ve harcamalarınız için en düşük faiz oranlı krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca 100 bin TL'ye kadar olan tüm gereksinim kredisi çekimleriniz de 3 yıl vade fırsatından faydalanabilirsiniz. 3 yıla kadar vade fırsatı ile kullandığınız kredinin geri yatırılmasında daha az aylık kredi taksit tutarı ile rahatlıkla bu krediyi çekebilir ve geri ödeyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@