Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu!

Sen Çal Kapımı dizisi sosyal medyada TT oldu. Sen Çal Kapımı hangi gün başlıyor? Sen Çal Kapımı yayın tarihi ne zaman? Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak?

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 17:00 21.05.2021 - 17:30 Ece Sahan

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde yer aldığı geçen sezonun en çok konuşulan yaz dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı Twitetr'da TT oldu.

Sen Çal Kapımı başlıyor! Sen Çal Kapımı hayranları tüm dünyada milyonlarca hayranı olan dizi yayın tarihi müjdesi verildi. 

Özellikle Hande Erçel'in adeta hayatını değiştiren, reklam kapmanyası üzerine kampanya teklifleri alan, güzelliği dünyaya açılan ve aşk hayatı hareketlenmesini sağlayan Sen Çal Kapımı dizisi verdiği ara sonrası başlıyor. 

MALDİVLER TATİLİ REYTİNGLERE YARAYACAK MI?

Çekimleri başlayan dizi ne zaman yayınlanacak merak konusuydu. İlk bölüm reytinglerini alamayan ve final ile yüz yüze kalan Sen Çal Kapımı dizisi nihayet başlıyor. Düşük reytingleri nedeniyle final yapması beklenen Sen Çal Kapımı, Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Maldivler tatili sonrası aşklarını ilan etmeleri ile "reklam aşkı ile dizi reytinglerini yükseltmeye çalışıyorlar" yorumlarına neden olmuştu. 

Dizinin bu nedenle yeni sezon bölümü merakla bekleniyor. Özellikle yeni sezonun ilk bölüm reytingleri heyecanla bekleniyor. 

SEN ÇAL KAPIMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ancak dizinin saedce 1 ay süreceği ve daha sonra final yapacağı öğrendiğimiz bilgiler arasında. Yine de Sen Çal Kapımı dizisi sosyal medyada yayın tarihi ile ilgili olaran TT olmayı başardı. 

Sen Çal Kapımı "SçkYakında Foxta" etiketi ile TT oldu. Dizinin reklam çalışması çıktı ancak yayın tarihi hakkında net bilgi söylenmedi. Etiket 53 bin tweetle TT listesinde 12.sırada giriş yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@