Yaprak Dökümü dizisi hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Başrollerinde Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Gökçe Bahadır, Deniz Çakır'ın yer aldığı Yaprak Dökümü tekrar bölümleriyle bir kez daha izleyici karşısına çık

Yaprak Dökümü dizisi hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Başrollerinde Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Gökçe Bahadır, Deniz Çakır'ın yer aldığı Yaprak Dökümü tekrar bölümleriyle bir kez daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Reşat Nur Güntekin'in aynı adlı romanından uyarlanan ve beş sezon boyunca reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü, bu kez hafta içi her gün izleyici karşısına çıkacak. Peki Yaprak Dökümü tekrar bölümleri ne zaman? Hangi kanalda yayınlanacak

Unutulmaz konusu ve oyuncuları ile efsane dizi, Eylül 2006'dan Aralık 2010'a kadar Kanal D'de yayınlanmıştı. Tam 174 bölüm yayınlanan Yaprak Dökümü, her bölümüyle dönemine damga vurmuştu.

Yaprak Dökümü dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

Tekrarlarıyla izlenme rekorları kıran fenomen dizi Yaprak Dökümü, 14 Aralık Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 11.00'da Kanal D'de olacak. Daha önce Teve2'de yayınlanan Yaprak Dökümü, en az Aşk-ı Memnu kadar ilgi görmüştü.Yaprak Dökümü konusu ne?

Doğruluk ve dürüstlük için yaşayan Ali Rıza Bey, yaşadığı bir olayda haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla'nın üniversiteyi kazanmasıyla İstanbul'daki baba yadigarı konağa taşınma kararı alan Tekin ailesi yıllar içinde değerlerinden ödün vermeye ve çözülmeye başlar. Böylece her bir aile üyesinin hayatı farklı farklı noktalara savrulur.