Bir dönem Kanal D'de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinin yıldız ismi Mucize Doktor dizisine dahil oldu. Tam 5 sezon ekranlara gelen, reytinglerde zirvede yer alan Yaprak Dökümü dizisinin bir süredir ekranlarda olmayan yıldız ismi Mucize Doktor'a geçti.

Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı! Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı!
Bir dönem Kanal D'de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinin yıldız ismi Mucize Doktor dizisine dahil oldu. Tam 5 sezon ekranlara gelen, reytinglerde zirvede yer alan Yaprak Dökümü dizisinin bir süredir ekranlarda olmayan yıldız ismi Mucize Doktor'a geçti. Peki hangi rolde ekranlara gelecek? İşte tüm detaylar!

Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserlerinden biri olan Yaprak Dökümü, 2005 yılında ekranlara uyarlanmış ve Kanal D'de yayınlanmaya başlamıştı. Dizideki pek çok oyuncunun hayatını değiştiren Yaprak Dökümü'nün yıldız isimleri yeni dizilerde başrol olarak boy göstermeye başlamıştı.

Fahriye Evcen, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Halil Ergün, Bennu Yıldırımlar, Güven Hokna, Tolga Karayel, Neslihan Atagül gibi isimlerin yer aldığı Yaprak Dökümü tam 5 sezon sürmüş ve dizide yer alan oyuncular büyük üne kavuşarak daha sonra hayatları değişmişti.

Yaprak Dökümü'nün Yıldız İsmi Mucize Doktor'da!

Kadrosunda Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı  Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'da gidenler gelenler bitmiyor. Son olarak diziden Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan diziden ayrılmıştı.

Diziden çıkanlar kadar diziye yeni isimler de gelmeye devam ediyor. Diziye son olarak sürpriz bir isim dahil edildi. Mucize Doktor dizisine bir dönem reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinin Sedef'i geliyor.SEDA DEMİR KİMDİR?

8 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezundur. Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle akıllara kazınmıştır. Önceleri ise pek çok reklam filminde yer almıştır. Yaprak Dökümü sonrası "Yıldız Masalı" adlı dizide Gökhan Özenle ile birlikte başrol oynadı ve Sude karakterini canlandırdı. Daha sonraları İntikam ve Beyaz Karanfil dizilerinde yer aldı. 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakterine hayat vermiştir. Son olarak Survivor'da yer almıştır.