Hafta içi Saat 21. 15'te Hafta sonu da 22.

Türkiye Bu Haberi Konuşuyor! Yeni Asgari Ücret 9.900 TL Dendi Şeref Oğuz Doğruladı! Ama Müjde Değil Felaket Dedi! Türkiye Bu Haberi Konuşuyor! Yeni Asgari Ücret 9.900 TL Dendi Şeref Oğuz Doğruladı! Ama Müjde Değil Felaket Dedi!
Hafta içi Saat 21.15'te Hafta sonu da 22.00'da ekran mecrasını devam ettiren Yaralı Kalbim 27 Şubat fragmanı yayınladı mı? Yaralı Kalbim 24. bölüm fragmanı ve yaşanacak olaylar özeti ile birlikte dizinin bittiği dakikalarda haberimizi güncelleyeceğiz... Peki yaralı kalbim 24. bölüm fragmanı izle de neler olacak? Yaralı Kalbim 27 şubat fragmanı izle ve yaşanan tüm detaylar sizlerle

Yaralı Kalbim 27 Şubat Fragmanı..


Yaralı Kalbim 27 Şubat fragmanı dizinin son bölümünü izleyen ve yaşanan olaylara şahit olan izleyiciler tarafından sıklıkla aratılmaya devam etmektedir. Kanal 7’nin en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Yaralı Kalbim, ekranlara verileri çok uzun bir zaman olmasa da, her geçen gün hayran kitlesini büyütmeye ve görenleri kendine hayran bırakmaya da devam etmektedir.

Yaralı Kalbim dizisinde her geçen gün ortaya çıkan farklı olaylar, insanların oldukça ilgisini çekmiştir. Özellikle de dizide hem aşkın hem de nefretin aynı anda yaşanıyor olması insanların diziye daha da bağlanmasına neden olmuştur. En güçlü duygular olan; nefret ve aşk dizide izleyiciye çok nt bir şekilde geçirilmiştir. Yaralı Kalbim dizisinin konusunda bakıldığında ise; aşkın her şeyi yenecek gücünün olduğunu ve istenilen hiçbir şeyden vazgeçilmemesi gerektiğini anlamamız mümkün olacaktır.

Aşk gibi bir duygunun başa gelebilecek bütün olayları yendiğini düşünen ana karakterimiz, zaman zaman çeşitli yanılgılara düşecek ve hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ancak dizide oldukça iyi niyetli ve güzel bir kadını canlandıran Geet, her zaman savunduğu gerçek aşkın tam aksine hiç sevmediği bir adamla sadece zengin olduğu için hayatını gerçekleştirmiştir. Geet’in bu düşüncesi anne ve babası tarafından da kesinlikle desteklenmemiş o adamla evlenmesi istenmemiştir.

Ancak Geet yaşamını köyde devam ettiren zor denecek kadar sıkıntılı bir şekilde kendini geçindiren bir kızdır. Ancak evlendiği adam çok önemli bir danışmanlık şirketine sahip olmasının yanında güçlü ve kuvvetli bir kişiliğe sahiptir. Geet ise; tüm bu durumları göz önünde bulundurmuş ve kendince bir mantık evliliği yapmaya karar vermiştir. Geet’in düşüncesine göre; karşısındaki adama hiçbir zaman duygusal bir açıdan bakamayacak olsa da bundan sonraki hayatını rahat devam ettirecek ve elinin sahip olduğu para sayesinde istediği her şeye ulaşabilecektir.

Yaralı Kalbim Son Bölümde Neler Oldu?


Son bölümde neler oldu? Başlığı da dizinin hayran ve fan kitlesi tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Dizinin yayımlanan son bölümünde, Geet’in deli gibi âşık olduğu Maan ile yaşayacağı olaylar izleyiciye yansıtılmıştır. Evli olmasına rağmen sonradan tanıştığı Maan’a duygusal anlamda büyük bir anlam yükleyen ve ondan vazgeçemeyeceğine inanan Geet bu konuda oldukça zor günler yaşamaya başlamıştır.

Geet, Maan’ın kendisi gibi saf ve temiz karakterde bir insan olduğunu düşünse de Maan’ın karakteri Geet’in zannettiği gibi değildir. Maan’ın daha önceki hayatında abisiyle yaşadığı büyük sorunlar daha sonraki hayatında da başına bela olmuş ve bir türlü kendisini toparlayamamasına neden olmuştur. Geet ise; âşık olduğu Maan’ın ikinci bir karakterinden kesinlikle haberdar değildir. Doğru düzgün bile tanımadığı biri için; hayatının önemli dönemlerinde sonucunda ağır yaralar alabileceği riskleri almaya devam eden Geet bu konuda kendine de söz getirememiştir.

Yaralı kalbim son bölüm içeriğinde de Geet’in aşkı için yaptığı fedakarlıklar gözlerden kaçmamıştır. Ancak son yayımlanan bölümlerde, Geet Maan karakterinin gerçek yüzünü yavaş yavaş anlamaya başlamış ve tavırlarını da ona göre şekillendirmiştir. Maan ise; Geet’i hayatından çıkarmak istemediği ve onu kaybetmekten korktuğu için; türlü numaralar çevirerek onu yanında tutmaya da devam etmektedir. Geet’in eşinin bu olayları bilmemesi de izleyicinin şaşırdığı noktalardan bir tanesi olmuştur.

Özellikle de yaralı kalbim yeni bölüm içeriğinde Geet’in kocasının Maan ile ilişkisini öğrenmesi ve olayların farklı yönde gelişmeye başlaması da seyircilerin beklediği olaylardandır. Seyirciler, Geet’i kendi evlerinden biri gibi sahiplenmiş ve sevdiği kişiyle beraber daha mutlu olacağını düşünmüşlerdir.