Yargı 1. bölüm reytingleri açıklandı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi adeta zirveye göz kırptı.

Kanal D’nin yeni dizisi Yargı 1. bölüm reytingleri belli oldu. Başrollerinde Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi reytingleri ile Pazar gecelerinde ben de varım dedi. Hem konuşuyor hem de oyuncuları ile beyni toplamayı Başaran dizi sosyal medyada da gecenin en çok Konuşulanlar arasına girerek TT listesinde yer aldı. Özellikle başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun uyumlu çok beğenilen izleyiciler dizinin konusundan da çok etkilendiklerini söyledi. Peki Yargı dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu? Yargı dizisi tuttu mu devam edecek mi?

Geçtiğimiz sezon dizilerden yana yüzü gülmeyen Kanal D yeni sezonda bomba gibi dizilerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Kanal D'nin yeni dizilerinden biri olan Yargı 1. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide özellikle reyting sonuçları Büyük bir merakla bekleniyordu. Çünkü Yargı dizisi sosyal medyada dün akşam en çok Konuşulanlar arasına girdi ve tt listesinde ilk sıralara kadar yükseldi. Özellikle Aşk 101 dizisinde birlikte rol alan Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in bu dizinin de başrollerini paylaşıyor olması izleyicileri bir halde heyecanlandırdı. Peki 19 Eylül 2021 reyting sonuçları nasıl oldu? Yargı dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu?

YARGI DİZİSİ BİR BÖLÜM REYTİNGLERİ

Kanal D'de dün akşam ilk bölümüyle ekranlara gelen ve yayın hayatına başlayan Yargı dizisi 1. bölüm reytingleri belli oldu. Dizi totalde 3.49 izlenme oranı ile ikinci sırada yer alırken AB’de 2.90 izlenme oranı ile 2. sırada ABC1’de 3.90 izlenme oranı ile ikinci sırada yer aldı. Yargı dizisinin ilk bölümleri terlikleri TV yorumcuları tarafından da beğenildi. Yayın hayatına yeni başlamasına rağmen izleyicilerin dikkatini çeken dizinin ilerleyen bölümlerde reytinglerini daha da yükseltmesi bekleniyor. Ancak pazar Akşamları ekrana gelen dizinin en büyük rakibi TRT 1'in teşkilat dizisi olacak. Yine de burayı tekrar umut verici görünüyor ve Yargı dizisinin devam edeceği tahmin ediliyor.

yargi-1-bolum-reytingleri-rakiplerine-goz-dagi-verdi-resmen-zirveye-goz-kirpti-gumbur-gumbur-gel-2

YARGI DİZİSİ KONUSU NE?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi Avukat Ceylin ve savcı Ilgaz'ın bir cinayet sonrası kesişen yollarını konu alıyor. Avukat Ceylin, kendi kardeşinin katilini savunduğunu bilmeden Avukat Ilgaz'ın kardeşini savunma görevini üstleniyor. Ancak sonrasında ortaya çıkan gerçekler İkili arasında bir uçurum oluşturacak gibi görünüyor.

YARGI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Kanal D'de daha ilk bölümden izleyicileri çekmeyi başaran Yargı dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Peki Yargı uyarlama mı? Yargı dizisi hangi diziden uyarlama? Kanal D'de ilk bölümüyle geceye damga vuran Yargı dizisi uyarlama bir dizi değil. Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor.

yargi-1-bolum-reytingleri-rakiplerine-goz-dagi-verdi-resmen-zirveye-goz-kirpti-gumbur-gumbur-gel-3

YARGI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı çekim yerleri de belli oldu. İlk bölümden beğeni toplayan dizinin çekimlerinin İstanbul'un farklı semtlerinde yapıldığı öğrenildi.

YARGI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Hem hikayesi hem de oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yargı dizisi oyuncu kadrosu ise şöyle;

Kaan Urgancıoğlu,

Pınar Deniz,

Hüseyin Avni Danyal,

Uğur Polat,

Mehmet Yılmaz Ak,

Zeyno Eracar,

Ali Seçkiner Alıcı,

Başak Gümülcinelioğlu,

Uğur Aslan,

Pınar Çağlar Gençtürk,

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

Onur Özaydın,

Ece Yüksel,

Özlem Çakar,

Arda Anarat,

Onur Durmaz,

Zeynep Atılgan,

Beren Nur Karadiş