Yargı dizisi final yapmaktan vazgeçti. Yargı son bölüm de YArgı 41. bölüm spoileri aslında verildi. Yepyeni 0'dan doğma bir karakter Yargı 41. bölümde karşımıza çıkacak

Her hafta Pazar günleri yayınlanan Yargı dizisi katil kim sorusu artık sıkmaya başlamışken Yargı katil macerasından sonra karşımıza bir de yeni bir karakter çıkacak. YArgı dizisine dahil olacak olan karakter adından çok bahsettirecek iken dizinin de final olmayacağının göstergesi olarak karşımıza çıkacak.

Yargı dizisi yapımcıları bildiğiniz üzere dizinin erken final yapacağını belirtmişti. Yargı dizisinin uzatılmayacağı açıklaması ile birlikte  herkes Yargı ne zaman final yapacak sorularını sormaya başlarken dizi de Ilgaz ve Ceylin'i şok edecek gelişmeler mevcut olacak. 

Yargı 41. bölüm fragmanı öncesinde geçtiğimiz bölümde aslın büyük bir spoiler verildi. Metin Amir ile Gül Erguvan arasında yaşanan gerginlik sonrasında diziye yepyeni bir karakterin dahil olacağı sinyali verilmiş, bunu anlayan izleyici sosyal medyaya yönelmişti. 

Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır? Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır?

Peki YArgı dizisi 41. bölümünde karşımıza kim çıkacak?

Metin Amir'in ileride torunlarım olacak bu küslük bitsin açıklaması sonrasında gözler artık Ceylin'e çevrilmişti.  Senaristin gizliden gizliye verdiği mesaj da Ceylin'in tavuklu pilav yerken canının ekşi turşu çekmesi ile birlikte Ceylin hamile kalacak sinyalleri verildi. 

Ceylin hamile Ilgaz şok ta

Yargı 41. bölüm de şok detay ortaya çıkarken, Yargı Ilgaz'ın ve Ceylin'in bebeği olacak

Dizi bu bebek sayesinde izlenecek

Artık katilin bulunması ve derin bir çekilen oh sonrasında Yargı dizisinin senaryosu aslında artık Ceylin'in bebeğine doğru kayacak. 

Yargı dizisi bebeği doğacak

Yargı dizisi devam etme kararı alacak ve Ceylin in bebeğinin doğması ile birlikte  gözler hep Ceylin ve bebeği üzerinde olacak. Öyle ki heyecanlı sahnelerde Bebek kaçırılacak Ceylin'de aynında olacak. YArgı dizisi bebeğinin hikayesi bitmesi sonrasında final yapacak