Kanal D'nin yeni dizisi Yargı fragmanı merak uyandırdı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi uyarlama mı? Hangi diziden uyarlama? Yargı konusu ne?

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı tanıtım fragmanı yayınlandı! Yargı dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz merak uyandırdı.

Ay Yapım Kerem Çatay'ın yapımcılığını üstlendiği Yargı dizisi ilk tanıtım fragmanı büyük merak uyandırdı. Aşk 101 dizisinin partnerleri Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yargı oyuncuları kimler? Hangi oyunculara var? Kanal D Yargı dizisi ne zaman başlıyor? Yargı dizisi ne zaman başlıyor? Yargı dizisi konusu ne? Yargı Dizisi uyarlama  mı? Yargı dizisi hangi diziden uyarlama?

YARGI DİZİSİ KONUSU NE?

Yargı dizisinde Avukat Ceylin ile Savcı Ilgaz'ın kesişen yollarını izleyeceğiz. Yargı dizisinde aile adalet ve hukuk kavramları işlenecek. Yargı dizisinin tanıtım fragmanında avukat Ceylin (Pınar Deniz) 'in hırslı bir avukat olduğu değer yargılarında sadece kazanmak olduğu görülürken, Savcı Ilgaz ise adalet ile ailesi arasında seçim yapmakta bulur kendisini. 

Fragmanda Savcı Ilgaz'ın babası bir polistir ve kardeşi bir kadın cinayeti ile suçlanmakta gibi görülmekte. Avukat Ceylin'in Savcı Ilgaz'a "Suçlu olsa ne olacak onu teslim mi edeceksin?" dediği görülüyor.

Yargı Dizisin Uyarlama Mı?

Sema Ergenekon'un senaristliğini üstlendiği Yargı dizisinin uyarlama olmadığı düşünülüyor. 

Yargı Dizisi Oyuncuları?

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu? Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu?

Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş gibi isimler yer alıyor.