Ekranların en başarılı sezonunu geçiren ve bir fenomen haline gelen Yargı dizisi, yeni sezon bombasını patlattı.

Kanal D’nin en büyük başarılarından olan dizi yaptığı final sezonu ile zaten merakta bıraktığı izleyiciyi şimdi de verdiği bir haber ile adeta çılgına çevirdi.

Her bölümü ile izleyiciyi şaşkına uğratan dizinin asıl ters köşesini ise yeni sezonda yapacağı ortaya çıktı.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz başrolü ile harika bir eşleşme yakalayan dizi Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Polat, Başak Gümülcinelioğlu, Zeyno Eracar gibi usta isimler ile de adeta bir oyunculuk festivali yaşatıyorken bir de heyecanlı hikayesi ile harikalar yaratmaya yeni sezonda da devam edecek.

Yargı 1.Sezon 30.Bölüm Tek Parça Full HD İzle | puhutv

Yargı'nın yeni sezon bombasını patlatan ise yine harika senaristi Sema Ergenekon oldu. En az dizideki oyuncular kadar konuşulan ve sezona adını adeta altın harfler ile yazdıran Ergenekon, kalemi ile yeni sezonda da izleyiciye şok üstüne şok yaşatmaya devam edeceğinin garantisini vermiş oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi! Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi!

Sezon finalinin hemen ardından Hakim Neva karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu’nun artık hikayede yer almayacağı biliniyordu ancak bu üzen haber sonrası öyle bir bomba patlatıldı ki dizi hayranları Neva üzüntüsünü geride bıraktı.

Yargi (2021)

Sezon sonu Ceylin’in Ilgaz’ı öldürdüğü son sahnelerle birlikte bu hikayenin detaylarının ekrana geleceği düşünülüp merak edilirken bir heyecan da aslında Neva’nın nasıl veda edeceği olmuştu.

Harika senarist Sema Ergenekon, son yaptığı paylaşımlardan birinde, dizi ekibinden gelen mezardan bir kişinin çıkma ihtimali esprisine cevap olarak “Dedim olabilir” notu düşünce akıllara da tek tahmin olan o isim geldi.

Yargı'nın Engin'i kimdir? Onur Durmaz kaç yaşında ve nereli?

Tersköşeleri ile ünlü dizide öldü sanılan birinin yeniden dönme ihtimali ortaya çıkarken, Sema Ergenekon’un rahat durmayıp bir diğer paylaşımında Onur Durmaz’a selam göndermesi seyirciye adeta çığlık attırdı.

“Engin geri mi geliyor?” sorusu çoğalırken Yargı’nın ikinci sezonunun da Ergenekon kalemi ile kartların yeniden dağıtılacak bir başka efsane olacağı garantilendi.

Yargı 7. bölümden çarpıcı fragman! Ceylin ve Engin yüzleşiyor