Kanal D'de bu sezonun en çok konuşulan işlerinden biri olan Yargı dizisinde başörtülü doktor detayı diziyi TT'ye taşıdı! Yargı dizisindeki türbanlı doktor detayına gelen yorumlar!

Kanal D'nin başrolünde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisi dün akşam yine kendisinden bahsettirmeyi başardı.

Sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri olan Yargı dizisinde dün akşam kapalı doktor detayı Twitter'da TT oldu! Son günlerde dizideki mantık hatalarının izleyiciyi terk etmesine neden olan dizi kendisinden bahsettirmeyi çok iyi biliyor.

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

Dün akşam yayınlanan bölümde Engin karakteri zehirlerenerek hastaneye kaldırıldı. Hastande de Engin'in doktoru siyasi simge şeklinde bağlanan bazı kesimlerce sıkmabaş olarak tabir edilen türbanlı bir doktor olarak yer verildi. Doktorun sahnelerinin iyice göze sokulması dikkat çekti. Bu sahne sosyal medyada gündem oldu ve alkış aldı.

Yargı dizisi bu hareketi ile sosyal medyada TT olmayı başardı. Dizi zaman zaman bazı sahneleri ile tepki çekiyordu. İnci'nin su testisi su yolunda gösterilip öldürülmeyi hak etmiş tarzında çekilmesi, Ceylin'in Engin'in köpek öldürüp bir kadına saldırmasını normalleştiren konuşması daha önce tepki çekmişti. Dizi son bir kaç bölümdür Engin'in olayları ile mantık hatası olarak görülmüş ve heyecanında bitmesi ile reytingleri kaybetmişti. Son olarak Kaan Urgancıoğlu'nun da magazincilere saldırması fandomlar harici tepki çekmişti. Dün akşamki bölümde de Engin'in İnci'yi öldürmesi unutulmuş gibi Engin'e üzülmek normal gösterilmişti.

Ancak dün akşam tesettürlü doktor detayı ile adından söz ettirmeyi başardı Yargı dizisi. Bu sahne kimilerinden alkış aldı kimileri tarafından ise tepki aldı. Dizide Şehir Hastnesinin de reklamının yapılması gözden kaçmadı. Ancak dizi bu hereketi ile dün akşam kabettiği reytingleri hem de AB grununda toplamayı başararak Teşkilat'ın önüne geçti!