Kanal D dizisi Yargı'nın yeni bölümüne önemli bir oyuncu damgasını vurdu. Daha önce Yasak Elma'da oynamış olan isim, artık Yargı dizisinde yer alacak. Hayat vereceği karakter ise çok merak edildi. Dizinin hikayesi her an değişebilir. Yargı dizisine hangi oyuncu katıldı?

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?

Kanal D'de ekrana gelen Yargı dizisine öyle bir isim transfer oldu ki duyunca şaşıracaksınız. Pek çok kişinin yakından takip ettiği ünlü isim, artık yeni dizisinde önemli bir karaktere hayat verecek. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolde oynadığı diziye katılan isimle ilgili bilgiler verildi. Artık yeni bir başrol oyuncusunu izleyebiliriz.

Dizide Fark Yaratacak

Diziye dahil olan ismin fark yaratacağı belirtiliyor. Çünkü bu isim, daha önce yer aldığı yapımlardan da anlaşılacağı üzere başarılı bir oyuncu. Doğaç Yıldız, artık Yargı'da oynuyor. Ömer karakterine hayat verecek. Dizinin yeni bölüm fragmanında da görülüyor ki olaylar onun etrafında şekillenmekte.

Yasak Elma'da Oynamıştı

Doğaç Yıldız, daha önce Yasak Elma dizisinde performans göstermişti. Başarılı isim, diziye dahil olduğu andan itibaren hikayenin etrafında toplanmasını sağladı. İzleyicilerin ilgi odağı haline geldi. Dolayısıyla dizinin yeni bölümleri her zamankinden biraz daha gizemli geçebilir.

Sema Ergenekon'dan Büyük Sürpriz!

Dizinin senaristi Sema Ergenekon, yayınlanan her bölümü heyecanlı bir şekilde bitiriyor. İzleyiciler diğer bölümü izlemek için can atıyor. Bu da dizinin reytinglerdeki başarısının nedenini bir kez daha ortaya koyuyor. Kanal D'de ekrana gelen Yargı dizisi, haftalık sıralamada dahi rakiplerine fark atmış vaziyette. Farklı günlerdeki yapımları da gerisinde bırakmayı başardı.

dğaçyıldız